mężczyzna
Wirtualna Polska
Mateusz Sidorek - 8 Maja 2020

Bardzo bolały go plecy. Gdy poszedł na badania, lekarze zrobili tomografię i złapali się za głowy

Mężczyzna od dłuższego czasu czuł intensywny ból pleców. Wszystko wskazywało na to, że doszło do wypadnięcia dysku, na skutek czego nacisk na rdzeń i nerwy powodował duży dyskomfort. Po zleconej tomografii lekarze spojrzeli na zdjęcie odcinka lędźwiowego pacjenta. Wreszcie postanowili przekazać mężczyźnie niezwykłe informacje. Materiał wideo opublikował portal Wirtualna Polska.

Mężczyzna zgłosił się do szpitala z podejrzeniem tzw. wypadnięcia dysku czyli przepukliny kręgosłupa. Chociaż jest to schorzenie bardzo powszechne, wynikające ze zbyt dużego obciążenia pleców, powoduje ono wyjątkowo intensywny ból. Pacjent nie spodziewał się, że wizyta u lekarzy będzie miała takie zakończenie. Niezwykłą historię opublikował serwis Wirtualna Polska w materiale wideo.

maseczkiMinisterstwo ostrzega ws. maseczek, które nosimy. Ryzyko jest realne, nawet do siedmiu dniCzytaj dalej

38-letni mężczyzna prawdopodobnie za bardzo przeciążył swoje plecy. Gdy zaszło podejrzenia, że wystąpiła u niego przepuklina kręgosłupa, zgłosił się do lekarza. Leczenie tzw. wypadnięcia dysku nie jest zbyt skomplikowane, natomiast musi trochę potrwać. Początkowo chory powinien po prostu leżeć i ból łagodzić odpowiednimi lekami. Po tomografii na jaw wyszły jednak kolejne fakty.

Mężczyzna miał trzy nerki

Mężczyzna przez długi czas nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał. Lekarz, aby stwierdzić w jakim stanie znajduje się pacjent, zalecił tomografię lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Przyglądał się zdjęciu uważnie kilka razy. W końcu powiadomił mężczyznę o niezwykłej rzeczy. Okazało się, że w jego organizmie znajdują się nie dwie, ale trzy nerki. Mężczyzna początkowo myślał, że to żart.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciąża - najmłodsza mama na świecieOgłoszono ją najmłodszą mamą na świecie. Ciężko uwierzyć, w jakim wieku urodziła pierwsze dzieckoCzytaj dalej

Jednak wreszcie mężczyzna uwierzył lekarzowi po tym, jak sam zobaczył zdjęcie z tomografu. Po jednej stronie ciała znajdowały się dwie nerki, po drugiej natomiast jedna. Okazało się, że wszystkie trzy organy pracują bez zarzutu. Ta dziwna anomalia nie wpływała też na stan zdrowia mężczyzny, który cierpiał z powodu przepukliny kręgosłupa.

Dzisiaj grzeje:

1. Media dotarły do tajnych informacji ws. ograniczeń. Już w poniedziałek padną druzgocące słowa

2. Wiceminister zdrowia ostrzega, chodzi o maseczki. Możemy sobie zaszkodzić, ryzyko jest ogromne

38-letni mężczyzna dowiedział się, że chociaż to bardzo rzadkie zjawisko, jest ono znane współczesnej medycynie. Do powstania trzeciej nerki dochodzi jeszcze podczas, gdy płód rozwija się w łonie matki. Lekarz uspokoił pacjenta i przypisał mu jedynie środki przeciwbólowe, które miały ulżyć mu do czasu, aż minie przepuklina kręgosłupa. Materiał wideo możecie obejrzeć tutaj. Niedawno pisaliśmy również o dziwnym przypadku kobiety, której brzuch nie przestawał rosnąć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Często pocisz się w nocy? Uważaj, ponieważ może być to objawem niebezpiecznych chorób
  2. Media przekazały Polakom tragiczne informacje. Nie żyje 18-letnia gwiazda, miała przed sobą całe życie
  3. Nowe epicentrum zakażeń w Polsce. Wszystko zaczęło się w jednym miejscu
  4. Ministerstwo Zdrowia przekazało informacje ws. wakacji. Wielu Polaków będzie załamanych
  5. Wicepremier wskazała możliwy termin wyborów. Wielu przeciera oczy ze zdumienia
  6. Niektóre mamy i babcie odkryły tajemnicę dot. ogórków. Wiedzą jak zrobić najlepszą mizerię świata

Szczeniaki tajemnicza skrzyniaW nocy ktoś podrzucił pod ich drzwi tajemniczą skrzynkę. Otworzyli ją i pobledliCzytaj dalej

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News