Na pierwszej randce zabrał ją do swojego mieszkania i pokazał, co trzyma w szafie. Kiedy ujrzała ten widok, od razu rzuciła się do ucieczki

Na pierwszej randce zabrał ją do swojego mieszkania i pokazał, co trzyma w szafie. Kiedy ujrzała ten widok, od razu rzuciła się do ucieczki Źródło: youtube.com/ AnnaGlance

Mężczyzna zaprosił dziewczynę na randkę przez internet. O ile relacja młodych zakochanych rozwijała się dobrze, o tyle do przerażających wydarzeń doszło w momencie, w którym kobieta dała się namówić chłopakowi na wizytę w jego mieszkaniu. Kiedy w trakcie kłótni pokazał jej, co trzyma w szafie, ta uciekła i zadzwoniła na policję.

Mężczyzna z Kijowa przez bardzo długi czas poszukiwał miłości za pośrednictwem portali randkowych. Kiedy znalazł interesującą go dziewczynę, zaprosił ją na randkę i namówił do tego, aby kobieta przyszła do niego do mieszkania. Kiedy Ukrainka nie zgodziła się na stosunek seksualny, Ukrainiec zaczął być bardzo agresywny i pokazał jej to, co trzyma w szafie. Tak przerażającego widoku kobieta nie mogła się spodziewać.

Mężczyzna zaprosił dziewczynę na randkę. Skończyło się na awanturze

Mimo że wieczór był miły dla obojga młodych mieszkańców Kijowa, to w pewnym momencie mężczyzna zaczął bardzo naciskać swoją potencjalną wybrankę na stosunek seksualny. Kobieta nie chciała się zgodzić i powiedziała, że jeśli chłopak będzie tak naciskał, to ona opuści jego mieszkanie.

Te słowa bardzo zdenerwowały 23-latka, który zaczął grozić kobiecie, że ją zabije. Młoda Ukrainka bardzo się bała mężczyzny i jego agresywnej reakcji, ale prawdziwy koszmar przeżyła w momencie, w którym mężczyzna chciał jej udowodnić, że jest zdolny do morderstwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wnętrze szafy zmroziło krew w żyłach kobiety

Jak się okazało, we wnętrzu szafy znajdowały się zwłoki starszej kobiety z siatką na szyi. Okazało się, że młody Ukrainiec zamordował swoją własną babcię w celu zajęcia jej mieszkania. Zwłoki były już w stanie rozkładu i wyglądały jakby były rekwizytem z filmu grozy.

Dzisiaj grzeje: 1. Bogusław Linda pokazał swoją 27-letnią córkę. Jest tak piękna, że oczy same się otwierają
2. Gotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegają

Kobieta spanikowała i wybiegła z mieszkania krzycząc wniebogłosy. Na szczęście udało się jej wbiec na komisariat policji, gdzie opowiedziała swoją historię. Mężczyzna został przechwycony przez ukraińskie służby i przyznał się do zarzucanych mu czynów przed wymiarem sprawiedliwości. Za zamordowanie seniorki spędzi następne 15 lat w zakładzie karnym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać
  2. Specjaliści ostrzegają, wypuszczając kota z domu łamiesz prawo
  3. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą wszyscy! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: RMF-FM 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News