80-latek chciał zabić muchę. Pół mieszkania zdewastował nagły wybuch

80-latek chciał zabić muchę. Pół mieszkania zdewastował nagły wybuch Źródło: Unsplash.com Flávio Conca

Mężczyzna chciał tylko w spokoju zjeść obiad, teraz czeka go kosztowny remont domu. Kiedy staruszek usiadł do posiłku, usłyszał nad uchem brzęczenie muchy. Chwilę później połowa jego mieszkania została zdewastowana w wyniku nagłego wybuchu.

Mężczyzna nie mógł przewidzieć tego, co wydarzyło się w jego mieszkaniu. 80-latek chciał tylko zabić muchę, która nie dawała mu w spokoju zjeść obiadu. Nagły wybuch zdewastował pół jego domu, staruszek miał wiele szczęścia, był w ogromnym niebezpieczeństwie.

Mężczyzna chciał zabić muchę, teraz musi wyremontować mieszkanie

Do niewiarygodnego zdarzenia doszło we francuskim departamencie Dordogne. 80-letni mieszkaniec wioski Parcoul-Chenaud zasiadł do stołu, by w spokoju zjeść posiłek. Nagle jego uwagę zwróciła mucha, która wleciała do pomieszczenia i głośno brzęczała nad jego głową. Zirytowany staruszek chwycił elektryczną łapkę na muchy, by szybko i skutecznie pozbyć się natrętnego intruza. Nie mógł przewidzieć tego, co wydarzyło się już za chwilę Kiedy użył śmiercionośnej broni przeciwko robakowi, w mieszkaniu nastąpił nagły wybuch.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W mieszkaniu mężczyzny ulatniał się gaz, impuls elektryczny spowodował nagły wybuch

Nagła eksplozja zniszczyła kuchnię i częściowo uszkodziła dach domu staruszka. Na szczęście mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń, z mieszkania udało mu się wydostać o własnych siłach. Lokalne media przekazały, w wyniku wybuchu 80-latek doznał jedynie poparzenia dłoni. Jak dodali żartobliwie dziennikarze serwisu informacyjnego "Sud-Ouest", los muchy pozostaje nieznany.

Dzisiaj grzeje: 1. Media właśnie obiegło potwierdzenie. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne, sytuacja w placówce wymknęła się spod kontroli

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Ujawniono plan Morawieckiego. Fatalna wiadomość dla tysięcy Polaków

Przyczyną wybuchu był ulatniający się z butli gaz, który w wyniku połączenia z iskrą impulsu elektrycznego, wywołaną przez rakietę do zabijania much, wywołał nagłą eksplozję w pomieszczeniu. Okoliczni mieszkańcy byli w szoku. 80-latek musiał czasowo opuścić zniszczone mieszkanie, które jest remontowane przez jego bliskich. Jak podały lokalne media, senior chwilowo zamieszkał na lokalnym kempingu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie ma wątpliwości, fatalne informacje dla emerytów. Wszyscy byli w błędzie?
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Bardzo smutne wyznanie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Usłyszała od lekarzy porażającą diagnozę
  4. Tragedia w północnej Polsce. Umierał na oczach rodziny, wielki ból
  5. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  6. Zamiast wyrzucać do kosza, zrób z nich nawóz do storczyków. Rosną po nim jak szalone

Źródło: BBC

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News