Nastolatki zaatakowały starszego człowieka przed jego domem. Nie wiedziały, że sprytnie się zemści

Nastolatki zaatakowały starszego człowieka przed jego domem. Nie wiedziały, że sprytnie się zemści Źródło: YouTube

Mężczyzna nie sądził, że na jego własnej posesji, którą dotąd uważał za najbezpieczniejsze miejsce na ziemi, stanie się ofiarą. Znikąd wyrosły przed nim dwie nastolatki i zaczął się jego koszmar. Osoby, które napadły na 62-latka nie wiedziały, że to bardzo sprytny dziadek.

Mężczyzna w najgorszych snach nie przewidziałby, że zostanie napadnięty przez młode osoby. Miał bardzo dobre stosunki z młodzieżą i był lubiany przez sąsiadów. Pewnego dnia spotkał go jednak koszmar i stanął w konfrontacji z dwiema porywczymi dziewczynami. 

Mężczyzna został zaczepiony i pobity przez dwie nastolatki

62-letni Gary Martin stanął w obliczu wyjątkowo nieprzyjemnej sytuacji. Przebywał na swojej posesji w Nowym Jorku, kiedy zauważył, że kilku podejrzanych nastolatków zebrało się niedaleko przy samochodzie, który był na sprzedaż. Poprosił więc, aby towarzystwo oddaliło się. Nie przyniosło to żadnego rezultatu, dlatego poprosił drugi raz.

W tym momencie został uderzony. Upuścił swoją laskę, a gdy próbował ją podnieść. dostał w twarz od jednej z nastolatek. Udało mu się podnieść przedmiot, lecz w tym momencie druga z dziewczyn uderzyła go od tyłu, zrzucając mu z głowy kapelusz. Nastolatki ewidentnie bardzo dobrze się bawiły, męcząc staruszka. Starszy pan próbował potem dogonić uciekające dziewczyny, lecz potknął się i upadł na chodnik. Skończył ze złamanym nosem, opuchniętym okiem, siniakami i otarciami.

62-latek pokazał, kto tu rządzi. Dzięki filmowi udało się wymierzyć sprawiedliwość

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Całe zdarzenie, na nieszczęście dziewcząt, uchwycił sąsiad Gary'ego. Przekazał mu nagranie, z którym ten zgłosił się na policję. Mało tego, staruszek okazał się wyjątkowo sprytny i polecił nagranie zamieścić także w sieci. Użytkownicy bardzo szybko rozpoznali na nim dwie nastolatki z pobliskiego liceum Corcoran. Dziewczyny nie wiedziały jeszcze, co czeka je za atak na starszym panu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatek myślał, że przygarnął szczeniaka. Rósł w zastraszającym tempie, specjaliści musieli zabrać zwierze w specjalne miejsce

2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Przez szybkie rozpowszechnienie filmiku w sieci, a także przekazaniu ustaleń policji, w szybkim czasie 14- i 15-latka z wyżej wymienionego liceum zostały aresztowane przez stróżów prawa. Zostały im przedstawione oskarżenia napaści w trzecim stopniu.

Starszy pan ma nadzieję, że takie działanie pokazało nastolatkom, że będą sądzeni za swoje złe uczynki i że należy okazywać szacunek starszym od siebie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Podczas balu skierowała do gwiazd TVN kilka słów prawdy o Woźniaku-Staraku. Nagle zapanował smutek
  4. Nie zauważyła, że kot wskoczył do pralki. Godzinę później załamana pędziła do weterynarza
  5. Kiedy Oliwia powiedziała, jak pracuje, wszyscy zaczęli się śmiać. Ale jak dodała, ile zarabia, nie było im już do śmiechu

Źródło: Newsner

Następny artykuł