Schudł ponad 140 kg, dostał nowe życie. Efekt końcowy jest niewiarygodny

Schudł ponad 140 kg, dostał nowe życie. Efekt końcowy jest niewiarygodny Źródło: facebook.com John Thomas Allaire

Mężczyzna zawziął się w sobie i schudł ponad 140 kg. Niektórym osobom trudno jest zrzucić kilka kilogramów, jednak ten 29-latek o wojowniczej duszy dokonał praktycznie niemożliwego. Efekt końcowy metamorfozy jest niewiarygodny, wygląda jak kompletnie inna osoba.

Mężczyzna postanowił zmienić swoje życie raz na zawsze. Miał dość bycia skazanym na łaskę innych osób i niemożność wykonywania codziennych, banalnych czynności. Nie mógł nawet wybrać się do toalety - sedesy pękały pod jego ciężarem.

Ważył 245 kg, jedna rzecz zmotywowała go do zadbania o siebie

29-letni John Allaire z San Diego przeżywał koszmar związany ze swoją wagą. Dziś mówi, że "błogosławieństwem jest wreszcie swobodne poruszanie się i możliwość wykonywania codziennych czynności jak np. zawiązanie butów". Wszystko dzięki zrzuceniu ponad 140 kg. Jeszcze nie tak dawno temu nosił koszulki w rozmiarze 8XL, a ważony był na wagach handlowych - zwykłe miały określony limit kilogramów.

Problemy Johna zaczęły się już w wieku nastoletnim. Kiedy miał 20 lat ważył już o wiele za dużo. Zdawał sobie sprawę ze swojej nadmiernej otyłości, a do schudnięcia zmotywowała go jedna rzecz. Kiedy ważył 245 kg oświadczył się Caili, swojej ukochanej jeszcze z liceum. Stwierdził, że skoro mają razem iść przez życie powinien schudnąć, aby nie obarczać przyszłej żony swoimi problemami zdrowotnymi. John musiał też zaakceptować chorobę nowotworową swojego taty - kiedy dowiedział się o diagnozie, zajadał smutki i w ciągu roku przytył 53 kg.

Mężczyzna szedł jak burza, zrzucał kolejne kilogramy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy John zobaczył reklamę "The Camp Transformation Center", specjalnego programu odchudzania, poczuł, że to ten dzień, kiedy zacznie swoją metamorfozę. Poszedł na pierwszą sesję, zastosował się do wskazówek i w ciągu 3 tygodni stracił 9 kg. Potem szło coraz lepiej - w 15 miesięcy zrzucił 135 kg i pobił rekord w historii "The Camp Transformation Center". Dieta i siłownia dawały coraz lepsze efekty, teraz zostało jeszcze zadbanie o nadmiar skóry, który pozostał po odchudzeniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor zginął w wypadku. Po latach ujawniono, co zrobił kilka godzin przed śmiercią, ciężko powstrzymać łzy
2. Wszyscy śmiali się z jej wyglądu, chciała się zabić. Na szczęście pojawiła się nieoczekiwana pomoc

John Allaire w związku ze swoimi osiągnięciami otrzymał propozycję darmowej operacji. Trwała 10 godzin i udało się wyciąć wszystkie płaty z ramion, klatki piersiowej i brzucha. Dziś John nie rezygnuje z aktywności, nie chce zaprzepaścić swoich starań. Promuje zdrowy styl życia, w zeszłym roku urodziła mu się wyczekana córeczka.

Fot. facebook.com/John Thomas Allaire/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebywały ubiór Rodowicz na zdjęciu z obłędnej kuchni w luksusowej willi, gruba przesada? Wzbudziła wielkie emocje
  2. Kamil Bednarek miał poważny wypadek samochodowy. Wiemy, w jakim stanie jest poszkodowany (FOTO)
  3. Fatalna wiadomość dla wszystkich fanów disco polo. Zapadła ostateczna decyzja, nikt się nie spodziewał
  4. Wielki sukces WOŚP. Jurek Owsiak przekazał wspaniałe informacje, gratulujemy
  5. Tragiczne informacje nagle obiegły Polskę. Nie żyje Michał Borowski, ogromna strata
  6. Rafał Trzaskowski zapowiedział ważną zmianę dla matek. Wiele z nich może dostać dodatkowe 200 złotych

Źródło: Do sport now

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News