Na jego stopie powstał pęcherz. Nawet naukowcy nie mogli uwierzyć w to, co się w nim znajdowało

Na jego stopie powstał pęcherz. Nawet naukowcy nie mogli uwierzyć w to, co się w nim znajdowało Źródło: Wikipedia - Tomasz Sienicki

Mężczyzna postanowił zgłosić się do specjalisty w związku ze swoim problemem. Na jego stopie pojawił się niepokojący pęcherz. Naukowcy nie wierzyli w to, co mieli okazję zaobserwować.

Mężczyzna zauważył, że z jego ciałem dzieje się coś niepokojącego. W związku z tym postanowił jak najszybciej udać się do do specjalisty, by ten pomógł mu wyjaśnić nietypowe zjawisko. To, co usłyszał, zdziwiło zarówno jego, jak i specjalistów, którzy od dłuższego czasu zajmowali się problemem. Nikt nie przewidywał, że wyjaśnienie zagadki okaże się przypadkiem, który nie przydarzył się chyba nikomu.

Jakiś czas temu pewien mężczyzna odkrył, że na jego stopie znajduje się pęcherz. W związku z tym postanowił zasięgnąć pomocy lekarzy, by ci dokładnie przebadali go i odkryli, dlaczego doszło do pojawienia się zmian na skórze. Jego historia była naprawdę nietypowa, w związku z czym wszystkie szczegóły zostały szybko opublikowane w internecie. Ludzie także nie potrafili zrozumieć, w jaki sposób mogło dojść do czegoś takiego.

Mężczyzna podzielił się swoim problemem

Jeff Weakley odkrył, że na jego stopie znajduje się pęcherz. Z początku nie robił z tego wielkiego problemu i postanowił nakłuć go, jednak to, co zauważył kilka chwil później, wyjątkowo go zdziwiło. Mężczyzna zobaczył, że w pęcherzu znajdował się niewielki kawałek zęba. Przez chwilę starał się przypomnieć sobie, w jaki sposób mógł on się tam znaleźć. Po chwili wszystko było jasne.

Amerykanin przypomniał sobie sytuację, gdy podczas surfowania 25 lat temu ugryzł go wodny drapieżnik. Pomimo potencjalnego zagrożenia zbagatelizował sprawę, bo nie narzekał na jakiekolwiek problemy ze zdrowiem i czuł się doskonale. Wobec swojego znaleziska postanowił jednak skonsultować się ze specjalistami, wysyłając im ząb i oczekując, że rozpoznają oni gatunek drapieżnika.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Naukowcy nie dowierzali w to odkrycie

Z badań nad próbką zęba wynikało, że pochodziła ona od żarłacza czarnopłetwego. Co ciekawe, w 70% przypadków nie udaje się rozpoznać gatunku rekina, który dopuścił się ugryzienia człowieka, nawet poprzez badania. Tym razem było jednak inaczej, co jest o tyle ciekawe, że przecież od momentu ugryzienia przez drapieżnika minęło ćwierć wieku. Weakley postanowił podzielić się swoją niesamowitą historią w internecie, a ta szybko zdobyła wielką popularność.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Jurorzy "The Voice Kids" zamarli, kiedy dziewczynka weszła na scenę. Chwilę później z oczu wszystkich popłynęły łzy
  4. Wszyscy przeoczyli jeden ważny szczegół na zdjęciach ze chrztu syna Meghan i Harry'ego. W brytyjskich mediach zawrzało
  5. Synowa Katarzyny Dowbor wywołała burzę. Przyznała, że karmi piersią 1,5 roczne dziecko, matki dostały szału
  6. Jesteśmy wstrząśnięci, zmarła kultowa polska wokalistka, jedna z symboli Warszawy. TVP: przegrała z chorobą

źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News