Na jaw wychodzą porażające fakty. Lipko do końca nie chciał wybaczyć Cugowskiemu, przykre doniesienia

Na jaw wychodzą porażające fakty. Lipko do końca nie chciał wybaczyć Cugowskiemu, przykre doniesienia Źródło: youtube/Max Lkr

Mężczyzna stanowczy, uparty, zdecydowany - tak właśnie wielu opisywało i wciąż opisuje Romualda Lipko, który do samego końca nie był w stanie pojednać się z Krzysztofem Cugowskim. Konflikt między nimi trwał od lat.

Jako mężczyzna będący współzałożycielem grupy Budka Suflera Lipko czuł, że o losach zespołu ma naprawdę dużo do powiedzenia, a niekiedy nawet więcej niż drugi lider. To szybko zrodziło konflikt między nimi, którego niestety nie zdążyli zażegnać. Jak donoszą media, muzyk nie potrafił wybaczyć koledze po fachu. 

Spór trwał od lat 

Gdy Romuald Lipko i Krzysztof Cugowski mieli po 24 lata, zdecydowali o założeniu Budki Suflera, gdzie obaj pełnili rolę liderów. Początkowo współpraca między nimi samymi, ale i pozostałymi członkami grupy, wyglądała wzorowo, co szybko zaczęło przynosić owoce, a zespół stawał się coraz bardziej popularny. Już po 3 latach wszystkie media się o nich rozpisywały, co w głowie Cugowskiego narodziło myśl, która finalnie doprowadziła do wieloletniego konfliktu. 

Wokalista zaczął domagać się, by to jego nazwisko było wymieniane przed nazwą zespołu. Lipko nie zamierzał przystawać na żądania kolegi, a ostateczne zadecydował o usunięciu go z grupy. Na przestrzeni kolejnych lat zmieniali się wokaliści Budki Suflera, a gdy ostatni, Felicjan Andrzejczak, sam postanowił odejść, wśród pozostałych członków zespołu narodziły się dyskusje, by przywrócić Cugowskiego, który nadal żył w konflikcie z Lipko. 

Jako uparty mężczyzna do końca nie chciał wybaczyć Cugowskiemu. Przykre doniesienia 

Lata mijały, a Budka Suflera odnosiła coraz większe sukcesy, choć wewnątrz zespołu trudno było o podobne osiągnięcia. Nadal trudno było o stały i niezmienny skład, do czego oczywiście przyczynił się spór pomiędzy liderami. Fani grupy mieli nadzieję, że Ci w końcu zdecydują się na pojednanie i znów staną razem na scenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak wiadomo, Romuald walczył o reaktywację Budki Suflera, która na początku tego roku miała ruszyć w nową trasę koncertową, jednak jego nagła śmierć zburzyła wszystkie plany. Co gorsza, media ujawniły, że Cugowski i Lipko najprawdopodobniej nie zdążyli porozumieć się przed śmiercią muzyka. Okazuje się, że Romuald do samego końca nie był w stanie wybaczyć koledze.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka dowiedziała się, że jej mama dokonała aborcji. Gdy była z nią w ciąży
2. Przyczyna śmierci Lipko była inna? Ujawniono na co naprawdę zmarł, informacje porażają

- Krzysztof Cugowski pięć lat temu doprowadził do takiego pozornego, teoretycznego rozwiązania zespołu bez jakiejkolwiek dokumentacji prawnej, bo tak mu było wtedy wygodniej. Pan Cugowski nie interesuje mnie pod żadnym względem - stwierdził swego czasu w rozmowie z Super Expressem Romuald Lipko. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy miażdżycy mózgu. Jej powikłania są niezwykle niebezpieczne 
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Roksana Węgiel przekazała kilka słów chorej Viki Gabor. Prawda o ich stosunkach wyszła na jaw
  4. Benedykt XVI w ciężkim stanie. Smutne, podjęto decyzję o jego dalszych losach
  5. Łzy same lecą. Romuald Lipko nie spełnił swojego ostatniego marzenia, zabrakło 7 dni

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News