Zabił przyjaciela, bo widział szatana. Po makabrycznej zbrodni zrobił jeszcze gorszą rzecz

Zabił przyjaciela, bo widział szatana. Po makabrycznej zbrodni zrobił jeszcze gorszą rzecz Źródło: Pixabay

Mężczyzna, który zakatował swego młodszego o 3 lata przyjaciela, od pewnego czasu miał zachowywać się bardzo dziwnie i podejrzanie. Jak twierdzą jego sąsiedzi, Paweł M. wciąż powtarzał, że widzi szatana. Po popełnionej zbrodni mężczyzna zdecydował się na jeszcze jeden tragiczny krok.

Mężczyzna, który zamordował przyjaciela, znał się z nim od najmłodszych lat. Paweł M. i Ryszard M. wychowywali się w tym samym domu dziecka. Przez długi czas, już jako osoby dorosłe mieszkali razem. Jak twierdzą sąsiedzi, obaj byli bardzo spokojni i ułożeni. Nikt nie podejrzewał, że dojdzie do tragedii.

Mężczyzna zakatował najbliższego przyjaciela

Paweł M. nagle zaatakował przyjaciela hantlem w pomieszczeniu, w którym mężczyźni na co dzień ćwiczyli. Zadał mu szereg ciosów w głowę, po czym udał się do ich mieszkania. Tam znalazł sznur, na którym się powiesił. Nie do końca wiadomo, dlaczego doszło do tej tragedii. Sprawą zajmuje się obecnie prokuratura. Niektórzy sąsiedzi podejrzewają jednak, że Paweł M. mógł być pod wpływem środków odurzających.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jedna ze znajomych mężczyzn przekazała, że w ostatnim czasie morderca przyjaciela wydawał się dziwny i nieobecny. Sąsiad dodał za to, iż niedawno M. zwrócił się do niego z prośbą o nietypową przysługę.

Zadziwiające opinie sąsiadów

- Kilka razy pytał, czy nie mógłby u mnie spać. Mówił, że boi się wejść do swojego mieszkania. Mówił, że w środku jest Szatan, który chce mu zrobić krzywdę. Nie miał na myśli Ryśka, bo dopytywałem o to - ujawnił sąsiad mężczyzn.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska Miss została zamordowana. Stalker zasztyletował ją w biały dzień
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

Kilka dni przed tragedią z mieszkania miały dobiegać dziwne krzyki M. Mężczyzna rzucał także meblami, jednak po jakimś czasie po prostu się uspokoił. Motywy jego dramatycznych działań ustalą funkcjonariusze śledczy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. Masz wątpliwości, czy partner Cię kocha? Odpowiedz sobie na jedno proste pytanie, prawda może zaboleć
  4. Niewyobrażalny dramat w życiu Dagmary. Groził jej uzbrojony gangster, chwilę później stała się jeszcze gorsza rzecz
  5. Królowa matka upokorzyła księżną Dianę w najgorszy sposób. Powalające doniesienia, żadna kobieta by tego nie wytrzymała

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News