Zdjął spodnie i rzucił się na stertę liści w parku. Na oczach dzieci próbował zrobić obrzydliwą rzecz

Zdjął spodnie i rzucił się na stertę liści w parku. Na oczach dzieci próbował zrobić obrzydliwą rzecz Źródło: Pixabay.com/HolgersFotografie

Mężczyzna w pijanym szale przeszedł sam siebie. Zdjął spodnie i bieliznę, po czym rzucił się na stertę liści przed hotelem. Tuż obok restauracji, w której rodziny spożywały wieczorny posiłek z dziećmi, zaczął wykonywać dwuznaczne ruchy biodrami. Chwilę potem na miejscu pojawiła się policja.

Mężczyzna postanowił zabawić się w nietypowy sposób. Wszystkiemu winien był alkohol, który spożywał tamtego wieczora w ogromnych ilościach. Rodzice nie mogli uwierzyć w to, co widzą - na oczach ich dzieci półnagi mężczyzna rzucił się na stertę liści przed hotelem i zaczął wykonywać dwuznaczne ruchy biodrami. 

Mężczyzna pod wpływem alkoholu nie był w stanie się powstrzymać

Rodzice nie nadążali zasłaniać swoim pociechom oczu. Z pewnością nie życzyli sobie, aby ich maluchy były narażone na taki widok. Szybko podnieśli alarm i na miejsce przyjechała policja, która zajęła się delikwentem. Ten, gdy tylko zobaczył policyjny kogut, podciągnął spodnie i umknął w krzaki. Nie udało mu się jednak schować na długo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

26-letni Michael Golsorkhi został przyłapany przez policję na gorącym uczynku podczas symulowania aktu seksualnego ze stertą liści przed zajazdem "Premier Inn", w pobliżu pubu "Beefeater" w Wielkiej Brytanii. Nie wiadomo, co dokładnie działo się w jego głowie, gdy podjął się tych czynności, ale przed władzami przyznał się również do posiadania marihuany.

Zanim zdobył się na to, aby wychynąć z krzaków, w których schował się przed policją, upłynęło aż 10 minut. W tym czasie policjanci zgodnie z procedurą musieli zachować odległość i prosić go o opuszczenie kryjówki, upewniając się przy tym, czy nie jest przypadkiem niebezpieczny dla otoczenia.

Obsługa próbowała interweniować

- Mój kolega z pracy i ja byliśmy świadomi, że przy parkingu hotelowym nieopodal głównego wejścia do budynku znajduje się mężczyzna, którego zachowanie wzbudza pewne podejrzenia - przyznał się anonimowy członek obsługi restauracji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Kocia mama uratowała szczeniaka w niezwykły sposób. Jej poświęcenie wręcz odbiera mowę, zachowała się zupełnie jak człowiek

- Widziałem białego mężczyznę chodzącego bez spodni. (...) W pewnym momencie krzyknąłem do niego "co robisz, obrzydliwy kretynie" i wtedy podciągnął spodnie i schował się w krzakach. Postanowiłem wtedy zadzwonić na policję - opowiedział mediom anonimowy członek obsługi.

Wedle zapisów sądowych, mężczyzna miał wcześniej sprawę za nękanie własnych rodziców, którzy mieszkają w Stockport. Zgodnie z tym, co powiedział mediom adwokat mężczyzny, nie jest on w stanie przypomnieć sobie, co dokładnie robił w krzakach, ani co wydarzyło się wcześniej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja ZABRAŁA już 8 tys. dowodów rejestracyjnych. Wystarczy, że jeździsz konkretnym autem
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Żona przypadkiem natknęła się na sekretny notes męża. Gdy zajrzała do środka poznała powalającą prawdę i kolana się pod nią ugięły
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

źródło: daily mail

Następny artykuł