Tajemnicza śmierć młodej pary. Przy ich ciałach leżał dwulatek

Tajemnicza śmierć młodej pary. Przy ich ciałach leżał dwulatek Źródło: facebook.com/lana.nemceva/

Mężczyzna został znaleziony martwy, leżący tuż przy ciele swojej żony. Policjanci przeżyli niemały szok, gdy weszli do ich mieszkania, nie tylko z powodu drastyczności zdarzenia. Ich oczom ukazał się dwulatek, który jak gdyby nigdy nic przebywał w jednym pomieszczeniu z rodzicami.

Mężczyzna został znaleziony przez służby, które po wezwaniu natychmiast przyjechały na miejsce. Nikt nie mógł mu już pomóc - leżał martwy, podobnie jak jego żona. Tuż przy zwłokach rodziców leżało ich 2-letnie dziecko, które natychmiast zostało zabrane z miejsca zdarzenia. W tej sprawie jest więcej pytań niż odpowiedzi.

Mężczyzna leżał cały zakrwawiony wraz z żoną oraz dzieckiem, które ocalało

4 września późnym wieczorem w Burton w hrabstwie Staffordshire policja została wezwana przez nieznaną osobę do jednego z domów. Przekraczając próg domu, mundurowi już wiedzieli, że to nie będzie zwykła sprawa. Na podłodze zobaczyli zakrwawione ciała pary, która wynajmowała mieszkanie, a obok nich leżało ich małe, 2-letnie dziecko. Na miejscu karetka pogotowia pojawiła się kilka chwil po 23:00.

Ciała 32-letniego Kirila Nemceva i jego 23-letniej żony Lany Nemceva zostały poddane policyjnym czynnościom, zabezpieczeniu śladów i przewieziono je do zakładu medycyny sądowej, by wykonać sekcję zwłok.

Sąsiedzi pary mówili, że oprócz nich w mieszkaniu mieszkał jeszcze ktoś - mężczyzna, który miał być z nimi spokrewniony i który miał dorzucać im się do czynszu.

- Ona była taka urocza i bardzo, bardzo szczęśliwa. To piękna i urocza rodzina. Bardzo mnie zaskoczyło. Bardzo mi przykro z tego powodu - opowiadał jeden z sąsiadów małżeństwa pochodzącego z Łotwy.

Nikt nie widział nic podejrzanego. To była niezwykle zgodna rodzina

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Właściciel domu wyznał dziennikarzom, że wynajmował im mieszkanie od przeszło dwóch lat. Kobieta pracowała w salonie optycznym, a jej mąż był szefem kuchni. Pamięta, że Lena była wtedy w ciąży. Co do mężczyzny mieszkającego z parą, powiedział jedynie, że nie miał z nim nigdy żadnych problemów. Miał okazję przebywać z nimi dłuższy czas przez kilka dni, kiedy instalował im nowy piec i nie widział żadnych nieprawidłowości między mieszkańcami.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

Policjanci, którzy przybyli na miejsce, postanowili zatrzymać mężczyznę, który razem z ofiarami wynajmował mieszkanie, lecz wypuścili go tego samego dnia. Dziecko pary zostało przekazane krewnym i znajduje się pod odpowiednią opieką.

Detektywi poinformowali jedynie, że nadal zabezpieczają materiał dowodowy w całym domu, prowadzą przesłuchania, w które włączyli także sąsiadów oraz czekają na wyniki sekcji zwłok obu ciał, które - mają nadzieję - okażą się kluczowe w skomplikowanym dochodzeniu.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Mama z córką upokarzały otyłą kobietę przymierzającą suknię ślubną. Reakcja właścicielki sklepu doprowadziła do koszmarnych wydarzeń
  4. Prawda o szamponach i odżywkach do włosów jest brutalna. Tak oszukują w reklamach kosmetyków
  5. Wyglądają jak dwa zwykłe psy. Ale kiedy się podniosą, ukazuje się widok, którego długo nie można zapomnieć

Źródło: Mirror

Następny artykuł