Nastolatki zaatakowały starszego mężczyznę. Nie zdawały sobie sprawy, że za chwilę karma wróci ze zdwojoną mocą

Nastolatki zaatakowały starszego mężczyznę. Nie zdawały sobie sprawy, że za chwilę karma wróci ze zdwojoną mocą Źródło: YouTube

Mężczyzna nie wiedział, że dwie nastolatki zaczną go atakować po tym, jak zwrócił im uwagę. Dziewczyny czuły się bezkarne do czasu - karma wróciła szybciej, niż mogłyby się spodziewać. Później żałowały swojego zachowania.

Mężczyzna w wieku 65 lat stał się łatwym celem dla 14- i 15-latki. Dziewczęta postanowiły pokazać staruszkowi swoją przewagę i bezlitośnie go zaatakowały. Myślały, że haniebny czyn ujdzie im bezkarnie, ale były w ogromnym błędzie. Zostały dotkliwie ukarane.

Starszy mężczyzna został zaatakowany przez dwie dziewczyny

Na posesji Gary'ego Martina stał samochód, który senior przeznaczył na sprzedaż. Zależało mu, aby auto prezentowało się jak najlepiej i dbał, by nic mu się nie stało. Gdy zobaczył, że kręcą się koło niego dwie dziewczyny, poprosił je, aby odeszły od pojazdu. Te jednak nie zamierzały go słuchać. Między nastolatkami a emerytem doszło do dosyć ostrej wymiany zdań. 

W końcu uznały, że uciszą mężczyznę. Zaatakowały go i zaczęły bić. Podpierający się laską staruszek nie miał szans na obronę, mógł tylko biernie przyjmować ich ciosy. Dziewczęta wykazały się całkowitym brakiem szacunku do osób starszych, a do tego zachowywały się wyjątkowo okrutnie. Gdy uznały, że już wystarczy, odeszły. Były pewne, że nikt się nie dowie o ich wybryku, ale były w ogromnym błędzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Karma wróciła do nastolatek bardzo szybko

Napastniczki nie wiedziały, że z domu naprzeciwko nagrywa je sąsiad poszkodowanego. Mężczyzna postanowił umieścić filmik z atakiem w internecie z prośbą o pomoc w identyfikacji dziewczyn. Wideo okazało się prawdziwym hitem sieci - użytkownicy różnych stron chętnie przesyłali je dalej, aby jak najbardziej nagłośnić sprawę. Dzięki ich zaangażowaniu policji szybko udało się dotrzeć do agresywnych nastolatek,

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Niedługo po oburzającym zdarzeniu funkcjonariusze namierzyli obie panny i postawili im zarzuty. Nastolatki nie miały szans na obronę - na nagraniu wyraźnie było widać ich twarze. Wiedziały, że nie unikną srogiej kary. Tak oto karma powróciła ze zdwojoną siłą. Agresorki nie tylko najadły się wstydu i stały się pośmiewiskiem internetu, ale też czeka je odpowiedzialność karna.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Mama z córką upokarzały otyłą kobietę przymierzającą suknię ślubną. Reakcja właścicielki sklepu doprowadziła do koszmarnych wydarzeń
  4. Prawda o szamponach i odżywkach do włosów jest brutalna. Tak oszukują w reklamach kosmetyków
  5. Wyglądają jak dwa zwykłe psy. Ale kiedy się podniosą, ukazuje się widok, którego długo nie można zapomnieć

Źródło: Newsner

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu