Tragedia na wschodzie Polski. Mężczyzna ukamienował sąsiada

Tragedia na wschodzie Polski. Mężczyzna ukamienował sąsiada Źródło: fot.

Mężczyzna w bardzo brutalny sposób zamordował swojego sąsiada. Pod wpływem alkoholu i nerwów między dwoma sąsiadami zamieszkującymi Serock pod Lublinem doszło do scen rodem z horroru, w trakcie których jedna z awanturujących się stron została zabita poprzez ukamienowanie. Zbrodnią tą żyje cały wschód Polski i nikt nie może dać wiary w aż takie okrucieństwo.

Mężczyzna zamieszkujący Serock, Kamil B. od pewnego czasu miał dość słabe kontakty ze swoim sąsiadem. Mężczyźni nie przepadali za sobą, a awantura ich konfliktu została dodatkowo podjudzona przez B., który wybił Wiesławowi W. szybę. Ten w odwecie straszył 21-latka przyjazdem policji. Aby zapobiec interwencji służb, mężczyzna wziął sprawy w swoje ręce i zamordował sąsiada z nieopisywalną wręcz brutalnością.

Mężczyzna został ukamienowany. Tragedia w Serocku

W dzień brutalnego morderstwa, Kamil B. stał pod jednym sklepem z alkoholami w Serocku i próbował przemyśleć swój problem z sąsiadem Wiesławem W. Ledwie kilka dni wcześniej B. wybił W. szybę, co bardzo rozwścieczyło jego sąsiada i spowodowało groźby o wezwaniu policji. Mieszkaniec Serocka bardzo zdenerwował się potencjalną odpowiedzialnością za popełniony czyn i postanowił przyjść do swojego sąsiada i porozmawiać z nim o incydencie.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

B. chciał naprawić swoje winy butelkami piwa, które zakupił w sklepie. W. pozostawał jednak nieugięty i nie dość, że nie przyjął przeprosin i podarku, to wznowił swoje groźby. 21-latek tak bardzo bał się przyjazdu służb, że chwycił za kamień i zaczął nim okładać zdezorientowanego mężczyznę. Gdy ten był ciężko ranny, morderca wziął nóż i zakończył życie starszego od siebie o 34 lata sąsiada.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Nie widziałem nigdy tak zmasakrowanego człowieka"

Mimo że B. zakopał swoją ofiarę na terenie jej posiadłości, to zrobił to dość nieumiejętnie, przez co szybko wpadł w ręce policji. Funkcjonariusze, którzy wykopywali ciało z terenu działki, byli przerażeni ranami, które otrzymał starszy mężczyzna.

- Nie widziałem nigdy tak zmasakrowanego człowieka – wspominał drugi sąsiad Wiesława W. , który odnalazł mężczyznę w ziemi

Kamil B. przyznał się do winy i jak sam uważa, miał zamiar tylko przestraszyć swojego sąsiada, bez motywacji zabicia go. Za swój czyn mężczyzna trafił na następne 25 lat do więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać
  4. Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zaszydziła
  5. Mąż zostawił ją z 6 dzieci. 3 miesiące potem na tylnym siedzeniu auta dokonała odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

źródło: SuperExpress

Następny artykuł