Mężczyzna oferuje kobietom niemoralną wymianę za świeżaki z Biedronki. Przedstawił wymagania

Mężczyzna oferuje kobietom niemoralną wymianę za świeżaki z Biedronki. Przedstawił wymagania Źródło: Facebook/BiedronkaCodziennie

Mężczyzna bezpardonowo wykorzystuje świeżakowy szał. Promocja Biedronki budzi silne emocje, a on na nich żeruje. To, jakie korzyści chce czerpać z tej sytuacji, jest wręcz nieprzyzwoite. Wiemy, co dokładnie oferował kobietom.

Mężczyzna opublikował odważny wpis na Twitterze. Wstawił tam zdjęcie świeżaków - maskotek bardzo popularnych obecnie wśród dzieci. Za ich oddanie liczy na rekompensatę. Promocja Biedronki nie od dzisiaj wyzwala w ludziach niskie instynkty. Dzieci wpadły w kolekcjonerski szał, a rodzice próbują im dogodzić. To, na co gotowi są ludzie, żeby zdobyć maskotkę z promocji Biedronki, wprawia w osłupienie.

Mężczyzna korzysta z manii na świeżaki

Mężczyzna oferuje kobietom nieprzyzwoitą wymianę za maskotki. Dlaczego zakłada, że taki handel może dojść do skutku? Zasady promocji Biedronki są dość proste, ale też nie do przeskoczenia. Klienci muszą zbierać naklejki. Otrzymuje je się za wydanie minimum 40 złotych, skorzystanie z karty Biedronka oraz za kupowanie owoców i warzyw. Internauci prześcigają się w kalkulacjach - każdy chce wiedzieć, ile dokładnie warte są przytulanki. 

Zwłaszcza, że aby odebrać jedną dużą maskotkę, należy zebrać aż 60 naklejek. Jeżeli klient chciałby polegać jedynie na sile pieniądza, to oznaczałoby to, że maskotka kosztowałaby go zakupy o wartości 2400 złotych. To bardzo dużo. Co prawda istnieje również możliwość odebrania świeżaka za 40 naklejek przy dopłacie 19,99 złotych, ale to wciąż tylko nieznacznie zmniejsza kwotę, którą należałoby wydać w sklepach Biedronki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci zdążyli już nie raz wypowiedzieć się na temat tych zasad. Nie wszyscy są zachwyceni. Sporo osób uważa, że to za duży wydatek w porównaniu do otrzymywanej nagrody. Najwidoczniej niektórzy postanowili wziąć sprawy we własne ręce i żerować na zamieszaniu, które powstało wokół tej promocji.

Pewien mężczyzna postanowił wykorzystać to, że niektórzy desperacko usiłują pozyskać zabawki dla swoich pociech. Na Twitterze możemy przeczytać skandaliczny wpis, w którym oferuje kobietom maskotki za seks

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

- Mam ich dużo, są nowe i nieruszane. Oddaję, bo w sumie nie są mi do niczego potrzebne, a trochę samotny jestem. W zamian oczekuję seksu. Jeśli chodzi o wygląd, też nie jestem zbyt wybredny, byleby była chętna. Zapewniam dyskrecję - brzmi treść ogłoszenia zamieszczonego w internecie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać
  4. Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zaszydziła
  5. Mąż zostawił ją z 6 dzieci. 3 miesiące potem na tylnym siedzeniu auta dokonała odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

źródło: Twitter

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu