Spowodował wypadek i odjechał. Po niemal tygodniu policja odnalazła ciało mężczyzny

Spowodował wypadek i odjechał. Po niemal tygodniu policja odnalazła ciało mężczyzny Źródło: fot. pixabay.com/Wodnik

Mężczyzna potrącił pieszego, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanemu nawet pierwszej pomocy. Po niemal tygodniu odnaleziono ciało w zaroślach.

Mężczyzna prowadzący auto marki Mitsubishi, potrącił ze skutkiem śmiertelnym pieszego, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia. Właśnie do takiej sytuacji doszło w okolicy Parczewa w województwie lubelskim. Ciało potrąconego pieszego zostało odnalezione dopiero po kilku dniach w zaroślach znajdujących się przy drodze, gdzie doszło do tragedii.

Wypadek ten miał miejsce na drodze wojewódzkiej między miejscowościami Siemień, a Żminne. Ciało zostało odnalezione w sobotę. Na miejsce natychmiast zostały wezwane służby, a policjanci, którzy przybyli na miejsce, ocenili, że zwłoki musiały leżeć tam już od kilku dni. Natychmiast rozpoczęto poszukiwanie winnego, a dzięki świadkom zdarzenia wiadome było, jakiej marki samochód brał udział w wypadku oraz jaki jest jego kolor.

 - Jak ustalili interweniujący policjanci, przyczyną zgonu było potrącenie przez samochód, a do zdarzenia mogło dojść nawet kilka dni wcześniej. Z zebranych materiałów mundurowym udało się ustalić markę i kolor pojazdu. Funkcjonariusze zaczęli poszukiwać pojazdu marki mitsubishi - informowała policja.

Mężczyzna śmiertelnie potrącił pieszego i uciekł

Po zaledwie dniu poszukiwań udało się znaleźć winnego 45-latka, który tamtego dnia siedział za kierownicą samochodu. Auto zostało zlokalizowane w gminie Dębowa Kłoda na jednej z posesji. Podejrzany został zatrzymany już w niedzielę wieczorem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności. Jak na razie nie podano informacji, czy mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Dzisiaj grzeje: 1. Kupił szczeniaki, myślał że to psy obronne. Zaczęły rosnąć w ekspresowym tempie, okazały się być zupełnie innymi zwierzakami

2. Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

Wiele osób uczestniczących w duchu drogowym nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństwa i przez to podejmuje nadmierne ryzyko. Dodatkowo Polacy, mimo powszechności kursów pierwszej pomocy, nadal boją się wyciągnąć rękę, gdy widzą kogoś, kto potrzebuje pomocy. Niewykluczone, że gdyby 45-letni mężczyzna zatrzymał się i udzielił poszkodowanemu pomocy, ten nadal by żył.

 

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2.  Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Mama Agnieszki Woźniak-Starak to przepiękna kobieta. Wiadomo po kim gwiazda odziedziczyła urodę
  5. Wiadomo gdzie znajdzie się grób Piotra Woźniaka-Staraka. Wiele osób może się zdziwić

źródło: O2

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu