Ukryta kamera nagrała przerażające zachowanie listonosza. Dostarczył list i nie tylko, musi ponieść karę

Ukryta kamera nagrała przerażające zachowanie listonosza. Dostarczył list i nie tylko, musi ponieść karę Źródło: screen dailymail

Mężczyzna został przyłapany na skandalicznym zachowaniu. Nagranie, które zostało zamieszczone w sieci, pokazało, że listonosz nie tylko dostarczał listy. Internauci domagają się kary za przerażające czynności listonosza.

Mężczyzna zignorował wszystkie zalecenia, które zostały wprowadzone, by ograniczyć ryzyko zarażenia się koronawiruem. Jego skandaliczne zachowanie zostało zauważone na ukrytej kamerze. Nagranie, które trafiło do sieci, spowodowało, że mieszkańcy kraju złapali się za głowy. Nikt nie może zrozumieć, dlaczego listonosz zdecydował się na takie zachowanie. 

Mężczyzna roznosił listy i nie tylko

Wielka Brytania, tak jak każdy kraj na świecie mierzy się dziś z epidemią koronawirusa. Mieszkańcy w ostatnich dniach poznali nowe obostrzenia, które mają prowadzić do zminimalizowania ryzyka zarażenia się COVID-19. Wszyscy w kraju przestrzegają także zasad bezpieczeństwa, które rekomenduje Światowa Organizacja Zdrowia. 

Jednak jeden mężczyzna postanowił w skandaliczny sposób zignorować wszelkie zalecenia WHO. Cała sytuacja została nagrana za pomocą ukrytej kamery, znajdującej się przed drzwiami wejściowymi. Mężczyzna, który pojawił się przed mieszkaniem, zadzwonił dzwonkiem, by dostarczyć listy, jednak kiedy okazało się, że nikogo nie ma w domu, zdecydował się na przerażającą rzecz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna odpowie za swoje skandaliczne zachowanie

Na nagraniu dokładnie widać, jak mężczyzna kicha w dłoń, po czym dotyka wszelkich możliwych powierzchni, znajdujących się obok niego. Listonosz z premedytacją dotknął klamki i poręczy. Kiedy nagranie trafiło do sieci, mieszkańcy Wielkiej Brytanii oburzyli się. 

Royal Mail, państwowa poczta Wielkiej Brytanii, w której pracuje mężczyzna, natychmiast została poinformowana o zdarzeniu. Zgodnie z oficjalnymi wiadomościami, które pojawiły się w zagranicznych mediach, Royal Mail ma wyciągnąć konsekwencje wobec pracownika, który dopuścił się takiego zachowania. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wybitny polski dziennikarz, prawdziwa legenda. Tragiczne informacje obiegły media

2. Kiedy wrócimy do pracy? Biolog podał dwie możliwe daty

Dziś, kiedy na całym świecie w zastraszającym tempie rozprzestrzenia się COVID-19, zachowanie takie, jakie zaprezentował mężczyzna, nie powinny być bagatelizowane. Mężczyzna może otrzymać srogą karę za to, co zrobił. 

iframe allowfullscreen frameborder="0" width="698" height="573" scrolling="no" id="molvideoplayer" title="MailOnline Embed Player" src="https://www.dailymail.co.uk/embed/video/2145884.html">

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niepokojące dane GIS. Kto w Polsce najczęściej choruje na COVID-19?
  2. Robert Lewanowski szpanuje nowym samochodem. Luksus, o którym może śnić każdy (FOTO)
  3. Nagranie z awantury w Biedronce podbija sieć. Rzuciła się na kasjerkę z rękami, dantejskie sceny
  4. Od kwietnia pracownicy mogą stracić nawet połowę pensji. Chodzi o duże pieniądze, wszystko zgodnie z prawem
  5. Zdjęcie kolejki pod polskim sklepem przejdzie do historii. Najbardziej przerażająca jest rzecz, której nie widać
  6. Załamana kasjerka powiedziała całą prawdę o "godzinach dla seniorów". Nie mieści się w głowie

źródło: dailymail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News