Koszmarne doniesienia. Słynny i lubiany dziennikarz nie żyje, tragiczna śmierć

Koszmarne doniesienia. Słynny i lubiany dziennikarz nie żyje, tragiczna śmierć Źródło: .

Potwierdziły się najgorsze założenia: mężczyzna, który zginął w wypadku samochodowym, to znany dziennikarz. Choć lekarze robili co w ich mocy, nie udało się go uratować.

Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w drzewo. Służby badające okoliczności wypadku potwierdziły, że kierowcą był znany dziennikarz. Ratownicy próbowali na miejscu ratować poszkodowanego, ale niestety, nie udało im się. 

Mężczyzna, który zginął w wypadku, to znany dziennikarz

Tomasz Kowalczyk miał 54 lata, był redaktorem naczelnym Kuriera Szczecińskiego. W redakcji pracował od 30 lat, długo pracował na swoją pozycję. Naczelnym został w 2010 roku. Zespół redakcyjny jest w szoku, nawet nie przypuszczali, że to był ich ostatni dzień z kolegą z pracy.

- Będzie nam go bardzo brakowało. Nie doczekał nawet swoich 54. urodzin. Przypadały na 14 lutego. Od 2010 roku był naszym redaktorem naczelnym i prezesem naszej spółki. Był bardzo dobrym szefem. Cały zespół go szalenie cenił. Jesteśmy w szoku - mówił Andrzej Łapkiewicz, zastępca redaktora naczelnego w Kurierze Szczecińskim.

Dziennikarz osierocił dwójkę dzieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarz był żonaty, miał dwóch synów. Teraz jego rodzina pogrążyła się w żałobie po stracie najbliższej im osoby. Pożegnała go nie tylko rodzina, ale także współpracownicy, z którymi spędził lata w redakcji Kuriera Szczecińskiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Linia lotnicza wprowadza przepisy wyjątkowe. Obowiązkowa odprawa 8 godzin przed odlotem
2. Życie Michała Wiśniewskiego się załamało. Niszczące życie samobójstwo, był na skraju

Gdy Tomasz Kowalczyk skończył studia, podjął się pracy jako nauczyciel w jednej ze szczecińskich szkół. Wtedy też zaczął współpracę z redakcją, z którą związał się na kolejnych 30 lat. Zaczynał jako redaktor działu regionalnego, później został jego szefem. W 2008 roku udziałowcy wybrali go na zastępcę redaktora naczelnego, 2 lata później sam został naczelnym.

Najlepsze newsy dnia

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Złe wieści dla 40 tys. kierowców. Jeszcze w tym roku stracą prawo jazdy
  3. Gwiazda TVN w głębokiej żałobie. Do końca walczył o jego życie, niestety, nie udało się
  4. Marta Kaczyńska nagle zniknęła. Właśnie ujawniono co się z nią stało
  5. Nikt nie wiedział. Uwielbiany aktor Kiepskich miał wylew krwi, stracił wzrok

Źródło: GS24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News