Pijany mężczyzna wszedł na komendę. Policjanci na długo zapamiętają jego wizytę

Pijany mężczyzna wszedł na komendę. Policjanci na długo zapamiętają jego wizytę

Mężczyzna przyszedł wieczorem pijany na komendę, a następnie poprosił policjantów, aby zgodzili się zbadać go alkomatem. Nie był pewien, czy w takim stanie może prowadzić samochód. Chwilę po badaniu stało się jednak coś, w co funkcjonariuszom po dziś dzień aż ciężko uwierzyć.

Mężczyzna odwiedził niezapowiedzianie pobliską komendę w Kościanie. Jak się wkrótce okazało, policjanci po jego wizycie przez wiele dni będą mieli niezły ubaw. 41-latek poprosił będących na komendzie funkcjonariuszy, aby zbadali jego stan trzeźwości alkomatem. Okazało się, że mężczyzna jest niemal kompletnie pijany. To, co jednak zrobił po wyjściu z komendy, jest wprost niesłychane.

Pijany mężczyzna przyszedł na komendę

41-latek, jak podaje serwis "Wprost", przyszedł na komendę, bo czuł, że jest pod wpływem alkoholu. Chciał zaraz wsiąść do auta, ale wcześniej wolał się upewnić, czy jest trzeźwy. Poprosił więc, aby policjanci pozwolili mu zbadać jego poziom alkoholu we krwi. Funkcjonariusze postanowili przystać na propozycję mężczyzny i podali mu alkomat. Po zbadaniu trzeźwości urządzenie wykazało, że mężczyzna jest niemal kompletnie pijany.

Pomimo tego faktu mężczyzna po chwili wyszedł chwiejnym krokiem, a następnie udał się do swojego auta. Policjant do samego końca był przekonany, że mężczyzna tego nie zrobi, a jednak. 41-latek wsiadł do swojego auta od strony kierowcy, a następnie uruchomił silnik i ruszył w drogę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na szczęście policjanci, którzy widzieli wszystko na ekranie monitoringu, natychmiast ruszyli za pijanym kierowcą. Zdążyli zatrzymać go, zanim przekroczył ulicę. Niestety tym razem policjanci poddali mężczyznę badaniu specjalistycznym alkomatem - takim, który pokazuje konkretną wartość promili we krwi. Według informacji, które pojawiły się w mediach, alkomat wykazał aż 2,6 promila we krwi u 41-latka.

Dzisiaj grzeje: 1. Wysadzili szczeniakowi pysk, wkładając do niego petardy. Weterynarze się nie poddali, jego nowy wygląd robi wrażenie

2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

W tej sytuacji przyszłość mężczyzny jest pod znakiem zapytania. Najprawdopodobniej odpowie za swoje wyjątkowo bezmyślne zachowanie. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  4. Przypadkiem nagrała psa, który zobaczył, że niemowlę ma rozkopany kocyk. Zwierzak zareagował mistrzowsko
  5. Kobieta przez 27 minut była w stanie śmierci klinicznej. Odzyskała przytomność i natychmiast poprosiła o kartkę papieru

Źródło: Wprost

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu