Mężczyzna z siostrzeńcem wyciągnęli z wody starą torebkę. Jej zawartość wprawiła ich w osłupienie

Mężczyzna z siostrzeńcem wyciągnęli z wody starą torebkę. Jej zawartość wprawiła ich w osłupienie Źródło: youtube/Inside Edition

Mężczyzna zabrał na ryby swojego 11-letniego siostrzeńca. Już niemal się poddali, kiedy od dłuższego czasu nie udawało się nic złapać, gdy wtem złapali na wędkę starą torebkę. Nie spodziewali się tego, co znajdą w środku.

Mężczyzna razem ze swoim 11-letnim siostrzeńcem dokonał zaskakującego odkrycia. Wszystko to za sprawą niesamowitego zbiegu okoliczności - obaj byli na rybach, ale zamiast oczekiwanej zdobyczy wyłowili z jeziora torebkę. Jednak to jej zawartość jest w tej historii kluczowa - taki zbieg okoliczności nie zdarza się często.

Mężczyzna z siostrzeńcem zamiast ryby złowili starą, kobiecą torebkę

Ben Meyers z siostrzeńcem łowił ryby nad jeziorem Hartwell w Południowej Karolinie (USA). Mimo ładnej pogody i wczesnej godziny, ryby praktycznie nie brały, przynajmniej do pewnego momentu - 11-latek w końcu coś złapał. Po dużym oporze jaki można było odczuć na wędce, zdawało się, że będzie to ogromna ryba.

Mężczyzna rzucił się na pomóc chłopcu, który miał lekkie problemy z utrzymanie wędki. Kiedy w wyciągnęli znalezisko, musieli się  być naprawdę zaskoczeni, bo zamiast dużej ryby zobaczyli wiszącą na haczyku, damską torebkę. A to był dopiero początek niespodzianek.

- Łapałem za podbierak, gdy nad taflę wody wyłoniła się nie duża ryba, a torebka. Powiedziałem do niego: nie złapałeś ryby, a za to znalazłeś skarb! - opowiadał Meyers.

Po wyjęciu torebki na brzeg postanowili sprawdzić jej zawartość. Ta wprawiła ich w osłupienie

Mówiąc o "skarbie" Meyers dużo się nie pomylił - choć wysoka wartość znaleziska była bardziej sentymentalna, niż finansowa. Zawartość torebki świadczyła o tym, że została zgubiona jeszcze pod koniec ubiegłego stulecia. W środku znalazły się stare karty kredytowe, kosmetyki, szczotka do włosów oraz zdjęcia dzieci. To one okazały się najważniejsze w całej historii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIA

Dzięki danym z kard kredytowych odczytali dane właścicielki torebki. Była nią April Bolt, dobra znajoma Bena Meyersa. Po 25 latach kobieta odzyskała swoją torebkę, w której miała jedyne zdjęcia swojego niemal półtorarocznego dziecka. W 1992 roku April zostawiła na wycieczce torebkę. Kiedy przypomniało jej się, co zostawiła, wróciła po swoją własność - ale torebki już nie było. Teraz dzięki niesamowitemu zbiegowi okoliczności odzyskała bezcenne fotografie.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne

2. Każdy kto jedzie na wakacje powinien to przeczytać. Prosty sposób na dużą oszczędność

- Byłam załamana. Płakałam. Mój mały synek miał wówczas 15 miesięcy, a w torebce miałam wszystkie jego zdjęcia [...] Nie mogłam w to uwierzyć. Nie wiedziałam, jak mu podziękować. Nigdy w życiu nie sądziłam, że jeszcze kiedykolwiek ją zobaczę - opowiadała kobieta.

Źródło: youtube/Inside Edition

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Polska aktorka pobita przez zagranicznego aktora. "Uderzył mnie bardzo mocno. Nikt mi nie pomógł"
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News