Mężczyzna przez 62 lata udawał w domu głuchoniemego. Powód zwala z nóg, historia jest przestrogą dla wszystkich żon

Mężczyzna przez 62 lata udawał w domu głuchoniemego. Powód zwala z nóg, historia jest przestrogą dla wszystkich żon Źródło: Twitter / NayaDaur Media

Mężczyzna był tak zdeterminowany, że przez ponad 60 lat udawał głuchoniemego. Niesamowita historia obiegła media, powód jego zachowania jest przestrogą dla wszystkich żon.

Mężczyzna miał utrzymywać w domu, że jest głuchoniemy - nikt z rodziny nie słyszał jego głosu przez 62 lata. Niezwykła historia obiegła cały świat. Powód, dla którego staruszek miał tak długo utrzymywać swoją mistyfikację, może szokować. Żadna kobieta by mu tego nie wybaczyła.

Mężczyzna udawał głuchoniemego przez ponad 60 lat

Historia o 84-letnim Barry Dawsonie z Waterbury w stanie Connecticut pojawiła się w internecie i szybko obiegła cały świat. Jest przestrogą dla wszystkich żon. Według opowieści, mężczyzna przez 62 lata małżeństwa miał utrzymywać, że jest głuchoniemy. Staruszek wpadł po tym, jak jedno z jego wnucząt znalazło w internecie nagranie, na którym jego dziadek śpiewa piosenkę na karaoke, choć wcześniej powiedział rodzinie, że wybiera się na wieczorek charytatywny.

Nikt z rodziny nie słyszał wcześniej głosu seniora, choć wychował wspólnie z żoną 6 dzieci i doczekał się aż 13 wnucząt. Dorothy uczyła się nawet języka migowego, by móc porozumiewać się z partnerem, choć on nigdy nie był bardzo rozmowny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Przez dwa lata uczyłam się komunikacji przy pomocy rąk, ale gdy tylko zaczęło mi całkiem nieźle wychodzić, Barry zaczął mieć kłopoty ze wzrokiem. Teraz myślę, że to też udawał – miała powiedzieć Dorothy w rozmowie z dziennikarzami.

Powód, dla którego mężczyzna kłamał przez 62 lata, jest niewiarygodny

84-latek wyznał, że wymyślił to kłamstwo, by nie musieć słuchać zrzędzenia swojej żony. Barry Dawson twierdzi, że robił to dla dobra małżeństwa. Nie odzywał się do kobiety przez 62 lata, a staruszka nie może mu tego wybaczyć. Przed sądem toczy się proces rozwodowy wiekowej pary. Dorothy dąży do podziału majątku i żąda od męża ogromnego zadośćuczynienia za wieloletnie kłamstwo. Obrońcy 84-latka utrzymują jednak, że gdyby nie jego mistyfikacja, związek małżeństwa nie przetrwałby ponad 60 lat. 

Dzisiaj grzeje: 1. Na pokład Ryanaira wejdzie jeszcze więcej pasażerów. Będzie ciasno, turyści dostaną białej gorączki
2. Przyjaciółka Pawła Królikowskiego wyznała nieznane fakty o jego stanie. Nikt nie wiedział, przez co naprawdę przechodził

Historia Barry'ego i Dorothy szybko obiegła cały świat, chociaż jest całkowicie zmyślona. Internauci traktują ją jak zabawną przestrogę dla wszystkich żon i mężów. Morał z opowieści jest taki, że warto czasami chwilę pomilczeć, by uniknąć kłopotów w związku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Złe wieści dla 40 tys. kierowców. Jeszcze w tym roku stracą prawo jazdy
  3. Kinga Duda przyłapana, nagranie wyciekło do sieci. W kusej sukience zaczęła robić wyzywające show
  4. Okropnie się boi. Nowotwór zaatakował ukochaną aktorkę, ostatnie stadium choroby
  5. Gwiazda TVP, TVN i Polsatu spadła na samo dno. Choroba zabrała mu chęć do życia i wszystkie pieniądze, przeżył prawdziwy koszmar

źródło: Dobre Wiadomości

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News