Uczeń rzucił krzesłem w nauczyciela. Mężczyzna nie żyje

Uczeń rzucił krzesłem w nauczyciela. Mężczyzna nie żyje Źródło: facebook

Mężczyzna niestety nie przeżył tej tragicznej sytuacji. Wiadomo, że przed śmiercią jeden z jego uczniów rzucił w niego krzesłem. W te przerażające doniesienia aż trudno uwierzyć.

31-letni mężczyzna, Lee Sims, nie żyje. Przez większość życia pracował w szkole Ysgol Bryn Castell w Bridgend w Południowej Walii. Na kilka dni przed jego śmiercią jeden z uczniów rzucił w niego krzesłem. Możliwe, że miało to coś wspólnego z jego zgonem. W sprawie jego śmierci prowadzone jest dochodzenie.

Uczeń rzucił w niego krzesłem. Mężczyzna nie żyje 

Szkoła, w której pracował Lee Sims, została zamknięta na czas prowadzonego śledztwa. 147 uczniów w wieku od 7 do 19 lat nie będzie chodziło na zajęcia, żeby nie utrudniać pracy funkcjonariuszom. Dochodzenie ma wykazać, czy uderzenie mężczyzny krzesłem miało coś wspólnego z jego śmiercią. 

Był ojcem trójki dzieci, nie chorował i nic nie wskazywało na to, że mógłby się źle czuć, a jednak został znaleziony martwy w niedzielny poranek. 

Mężczyzna jest ciepło wspominany przez uczniów i rodziców 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pogrążona w żałobie rodzina, nauczyciele i uczniowie nie mogą pogodzić się z tą nagłą śmiercią. Trudno im uwierzyć, że doszło do takiej tragedii. Mężczyzna pozostaje w ich wspomnieniach. Jak twierdzą najbliżsi, był wspaniałym człowiekiem, którego będzie im niesamowicie brakowało. 

- Był absolutnie uroczym facetem, niesamowitym mężczyzną i przyjacielem - przekazał znajomy zmarłego nauczyciela.

Uczniowie również nie mogą pogodzić się z tym, że jeden z ich najlepszych nauczycieli nie żyje. 

- Był świetnym nauczycielem dla mojego syna w szkole podstawowej i dla setek innych uczniów. To ogromna strata dla jego rodziny i dzieci - powiedziała matka jednego z uczniów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie

2. Nie żyje gwiazda polskiego "Mam Talent". Druzgocące wiadomości obiegły media

Funkcjonariusze prowadzący dochodzenie, za wszelką cenę chcą poznać prawdę na temat śmierci mężczyzny. Na razie nie wiadomo, czy uczeń, który rzucił krzesłem, zostanie oskarżony o popełnienie przestępstwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta współżyła ze swoim psem. Ale jeszcze gorsza jest rzecz, którą zrobiła po stosunku własnym dzieciom
  2. Na jaw wychodzą kolejne, porażające kulisy morderstwa Filipka. Ojciec chłopca przed śmiercią szukał pomocy na policji, ale to nie wszystko
  3. Co mówi o Tobie kształt małego palca? Będziesz zdumiony, jakie cechy ujawnia, nawet te, do których w życiu się nie przyznasz
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"  
  5. 2 mln Polaków w ŚMIERTELNYM niebezpieczeństwie. W lekach wykryto trutkę na szczury

źródło: fakt 

Następny artykuł