Mężczyzna wziął ślub z lalką do uciech cielesnych. Powód jest niezwykle poruszający, wiele ludzi ma łzy w oczach

Mężczyzna wziął ślub z lalką do uciech cielesnych. Powód jest niezwykle poruszający, wiele ludzi ma łzy w oczach Źródło: Daily Mail

Mężczyzna postanowił wziąć ślub z plastikową lalką i chociaż informacje, jakie dostały się do sieci, bawiły internautów na całym świecie, to gdy wszyscy poznali powód tej decyzji, w oczach wielu osób pojawiły się łzy. Nikomu nie było już do śmiechu, gdy na jaw wyszła bolesna prawda na temat młodego mężczyzny.

Mężczyzna ma na sobie garnitur, obok niego na zdjęciach pozuje panna młoda, która ubrana jest w wyjątkową suknię ślubną, jej włosy są podtrzymywane przez elegancką tiarę, a całości dopełnia nienaganny makijaż. Tak na pierwszy rzut oka wygląda sesja ślubna 28-letniego mężczyzny i jego żony. Przyglądając się dokładniej, można zobaczyć, że panna młoda jest plastikową lalką, wykorzystywaną do uciech cielesnych. 

Mężczyzna poślubił plastikową lalkę 

Ceremonia została zaplanowana perfekcyjnie. Mężczyzna zadecydował o wszystkim, co wydarzy się tego dnia, bo chciał, żeby był wyjątkowy i niezapomniany. Zdjęcia szybko obiegły sieć. Internauci zastanawiali się, co strzeliło do głowy panu młodemu, by wiązać się na całe życie z plastikową lalką. Zastanawiano się, czy mężczyzna, który nie podał do wiadomości publicznej swojego imienia i nazwiska, nie cierpi na zaburzenia psychiczne. Wiele osób próbowało dotrzeć do prawdy na temat ślubu, pojawiła się nawet teoria, że jest to eksperyment społeczny, który pokaże, jak internauci zareagują na takie zdarzenie. Prawda okazała się jednak zupełnie inna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyzna chciał jedynie spełnić swoje marzenie 

Mężczyzna przez całe życie miał tylko jedno marzenie. Zależało mu na tym, by wziąć ślub. Niestety, dowiedział się, że nie zostało mu dużo czasu na szukanie panny młodej. Lekarze przekazali dramatyczną diagnozę, informując go, że cierpi na nieuleczalny nowotwór. Nie była to jedyna zła wiadomość, okazało się, że nie ma żadnej szansy na ratunek. Jego stan był tak ciężki, że żadna terapia nie przyniosłaby poprawy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Tragiczna śmierć

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Emerytury i renty będą zawieszane. Ważny komunikat ZUS do wielu Polaków

Znając swoje położenie, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i stanąć przed ołtarzem szybciej niż planował. Dlaczego wybrał plastikową lalkę? Mężczyzna nie chciał, by po jego śmierci, cierpiała jakaś kobieta. Nie mógł znieść myśli, że wdowa będzie go opłakiwać. Wybrał tak, by spełnić swoje marzenie, nie raniąc przy tym innych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramatyczne sceny w Nasz nowy dom, zagrożenie dla życia i zdrowia rodziny. Katarzyna Dowbor musiała podjąć interwencję
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Kobieta porzuciła swoją niepełnosprawną córeczkę. Po 20 latach zobaczyła w telewizji rzecz, która odebrała jej mowę
  4. Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła
  5. Choroba okazała się nie do pokonania. Po wyczerpującej walce zmarł polski polityk
  6. Ewa Wachowicz zmodyfikowała przepis na słynnego Colesława. Jej wersja słynnej surówki jest jeszcze lepsza niż oryginał

Źródło: Mirror

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News