Mężczyzna rozpaczał nad zniknięciem ciężarnej żony i dzieci. Niedługo potem policja w jego domu natrafiła na niewiarygodny szczegół

Mężczyzna rozpaczał nad zniknięciem ciężarnej żony i dzieci. Niedługo potem policja w jego domu natrafiła na niewiarygodny szczegół Źródło: Facebook.com ShanannWatts

Mężczyzna rozpaczał, kiedy jego ciężarna żona zniknęła wraz z dziećmi. Jakiś czas później funkcjonariusze dokonali w domu małżeństwa porażającego odkrycia.

Mężczyzna był zrozpaczony - na oczach tysięcy osób błagał swoją ciężarną żonę, by wraz z ich dziećmi wróciła do domu. Niedługo później policjanci odkryli w domu małżeństwa porażający szczegół, a okropna prawda wyszła na jaw. To miała być zbrodnia idealna, wszystko było precyzyjnie zaplanowane.

Mężczyzna rozpaczał, jego żona zniknęła

Przyjaciółka Shanann Watts z Frederick w Kolorado zawiadomiła policję o zniknięciu kobiety i jej dwóch córek. 34-latka nie dawała znaku życia, a jej komórka milczała. Znajoma Shannon wiedziała, że ma ona problemy w małżeństwie i pomimo kolejnej ciąży, planuje odjeść od męża. Zaalarmowani funkcjonariusze wkroczyli do mieszkania pary, gdzie znaleźli telefon kobiety, leki dziewczynek i dziecięcy fotelik do samochodu.

Przy policjantach mąż zaginionej, Chris Watts, zaczął rozpaczać z powodu odejścia żony. Przekonywał funkcjonariuszy oraz lokalne media, że nie ma pojęcia, co dzieje się z jego partnerką i córkami. Wystąpił w telewizji, gdzie na oczach tysięcy osób zalewał się łzami i błagał ją, by wróciła do domu. Niedługo później funkcjonariusze odkryli w jego domu pewien szczegół, który ujawnił porażającą prawdę o zaginięciu Shanann.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Funkcjonariusze odnaleźli nagrania z monitoringu, które ujawniły całą prawdę. To miała być zbrodnia idealna, Chris wszystko zaplanował. Zaczaił się na swoją żonę w ich mieszkaniu, podczas gdy ona wracała z podróży służbowej z Arizony. Do domu odwiozła ją koleżanka, która poczekała, aż kobieta wejdzie do środka. Nie miała pojęcia, że prawdziwe niebezpieczeństwo czeka na nią za drzwiami.

Mężczyzna zaplanował zbrodnię idealną

Mężczyzna najpierw udusił ich córki, 3-letnią Celeste oraz 4-letnią Bellę, a później z zimną krwią zamordował swoją ciężarna żonę. Ciała dziewczynek schował w beczkach z olejem, a zwłoki kobiety wyrzucił do starego szybu naftowego. Śledztwo wykazało, że mężczyzna zamordował żonę, bo chciał rozpocząć nowe życie ze swoją kochanką, Nichol Kessinger. Kobieta przekonywała śledczych, że nie miała pojęcia o planach ukochanego, jednak jak donosi "The Sun", kilka dni przed tragedią szukała w internecie informacji na temat tego, ile może zarobić na napisaniu książki o morderstwie.

Dzisiaj grzeje: 1. Po wielu godzinach milczenia ministerstwo zdrowia wydało ważne oświadczenie. Wiadomo, dlaczego wczoraj nie podano wieczornych danych

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Chris Watts został aresztowany i przyznał się do winy. Mężczyzna wydał oświadczenie, w którym przekonuje, że bardzo żałuje swojego czynu. Morderca został skazany na potrójne dożywocie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące
  3. W Polsce sprawdza się włoski scenariusz? Najbliższe dni będą kluczowe
  4. Dorota Szelągowska drży w obawie o życie syna. "Nie będę posyłać go na śmierć"
  5. Już nie ma złudzeń. Łukasz Szumowski i szef KPRM zabrali głos w sprawie Wielkanocy
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News