51-latka poznała dużo młodszego mężczyznę w internecie. Gdy zaprosiła go do domu, pokazał swoje prawdziwe zamiary, tragiczne informacje

51-latka poznała dużo młodszego mężczyznę w internecie. Gdy zaprosiła go do domu, pokazał swoje prawdziwe zamiary, tragiczne informacje Źródło: .

Mężczyzna miał jej ofiarować serce i stanowić pociechę w samotnej starości. Zamiast tego niedoszły narzeczony okazał się sprytnym złoczyńcą, który tylko zgrywał amanta. Ta historia powinna być przestrogą dla wszystkich osób poszukujących miłości w internecie.

Mężczyzna przez kilka tygodni był czarujący i z wielkim powodzeniem uwodził 51-latkę. Kobieta, będąc bardzo zaniepokojona różnicą wieku dzielącą ją z wybrankiem, przez długi czas nie chciała się z nim spotykać. Kiedy zdecydowała się w końcu na randkę i dała ponieść się emocjom, 33-latek pokazał swoje prawdziwe, niecne zamiary.

Mężczyzna skutecznie uwodził, a ona nie mogła mu odmówić. Mogło dojść do tragedii

Randka zaczęła się zadziwiająco dobrze. Mężczyzna był czarujący, szarmancki i nie dawał po sobie poznać, że przeszkadza mu różnica 18 lat między nim, a partnerką. W pewnym momencie para zdecydowała się na pójście do mieszkania Lublinianki. Zamiast uniesień miłosnych, o mały włos nie doszło do tragedii. Kiedy kobieta wymieniła ze swoim chłopakiem kilka buziaków, padła ofiarą brutalnego ataku.

Mężczyzna powalił ją na podłogę, związał sznurem i zaczął domagać się od niej pieniędzy i kosztowności. Kiedy zaczęła wołać o pomoc, jej amant wymierzył jej kilka ciosów w głowę. Myśląc, że kobieta jest nieprzytomna, zabrał się za rabowanie mieszkania, z którego wyniósł 600 złotych i laptopa. Jego ofiara zdołała jednak uciec i zawiadomić policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna grasował na portalach randkowych

Kiedy kobieta podała personalia swojego niedoszłego ukochanego, policja bardzo szybko go namierzyła i zawiozła na komisariat. Jak się okazało, potencjalnych ofiar mogło być więcej, ponieważ mężczyzna przyznał się do regularnego uwodzenia kobiet na portalach randkowych w celu ich obrabowania.

Dzisiaj grzeje: 1.Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Sama poszkodowana odzyskała swoje przedmioty, ale zapewne przez długi czas nie będzie mogła już spokojnie nawiązać żadnej znajomości przez internet.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mandaty będą o wiele droższe. Nowy taryfikator ZWALA Z NÓG 
  2. Spuściła dziecko z oczu dosłownie na sekundę. Prawie doszło do tragedii, przerażające nagranie
  3. Ciężko uwierzyć własnym oczom. Korwin-Mikke pokazał grób rodzinny, niespotykany widok
  4. Grób "Babki z Kiepskich" to jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie. Aktorka nie żyje już 12 lat
  5. Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

 

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł