Mężczyzna został znalezniony martwy
Twitter.com PolskaPolicja
Monika Majko - 3 Maja 2020

Niespodziewanie znaleźli ciało przy pobliskiej posesji. Tragiczne fakty wyszły na jaw

Mężczyzna został znaleziony martwy w pierwszy dzień tegorocznej majówki na jednej z posesji w województwie kujawsko-pomorskim. Ciało 32-latka zostało zabezpieczone do badań, Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy przekazała szokujące informacje w tej sprawie.

Mężczyzna miał 32-lata, jego ciało znaleziono w pobliżu posesji w miejscowości Dąbrówka w województwie kujawsko-pomorskim. Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy przekazała właśnie szokujące informacje o sprawie, na zwłokach mężczyzny odnaleziono niepokojące ślady.

WiadomościNiewyobrażalna tragedia, nie żyje 47 osób, 75 jest rannych. Dramatyczne wiadomości poruszyły wszystkich mieszkańców WenezueliCzytaj dalej

Mężczyzna został znaleziony martwy niedaleko swojej posesji w miejscowości Dąbrówka w powiecie sępoleńskim

Do makabrycznego odkrycia doszło 1 maja 2020 roku w okolicy jednej z posesji we wsi Dąbrówka w województwie kujawsko-pomorskim. Lokalne służby bezpieczeństwa zabezpieczyły odnalezione zwłoki mężczyzny do badań, na ciele 32-latka zaobserwowano liczne rany kłute oraz cięte.

- Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, które wyjaśnią dokładne okoliczności śmierci - przekazała Agnieszka Adamska-Okońska z Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu".

Jak ustalił jeden z reporterów Super Expressu, nieżyjący mężczyzna był mieszkańcem wsi. Po wstępnym śledztwie służby nie mają wątpliwości, że 32-latek został brutalnie zamordowany. Jak przekazała Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy, z okoliczności ujawnienia zwłok wynika, że do zgonu mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Mężczyzna miał 32-lata, prokuratura nie ma wątpliwości, że doszło do brutalnego morderstwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

RosółTajemny przepis kucharzy na powalający rosół. Sekretem jest jeden składnik, o którym nikt by pomyślałCzytaj dalej

Na miejscu zdarzenia przez cały dzień pracowały służby oraz prokuratura. Przeprowadzono wstępne oględziny zwłok oraz lokalizacji, w której odnaleziono ciało. Trwa ustalanie dokładnego przebiegu zdarzeń, prowadzone są dalsze poszukiwania i oględziny. Na razie nikt nie został zatrzymany w sprawie, policja wciąż bada okoliczności zdarzenia.

Dzisiaj grzeje:

1. Nikt się nie mógł spodziewać. TVN pokazał, jak operowali Pawła Królikowskiego, porażające sceny

2. Komunikat Ministerstwa Zdrowia o kolejnym etapie znoszenia ograniczeń. Jest ważna uwaga

Lokalna społeczność jest wstrząśnięta wydarzeniami z pierwszego dnia majowego weekendu. W mediach pojawiły się niepotwierdzone informacje, że przyczyną zabójstwa mogły być osobiste porachunki. Niedawno w mediach pojawiły się również nowe informacje w sprawie morderstwa Korneli K., które w tym roku również wstrząsnęło Polakami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd zapowiada łagodzenie restrykcji. Biskupi przekazali swój apel
  2. Druzgocące słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, mocne przesłanie
  3. Wykryto duże ognisko zakażeń w polskim mieście. Sanepid ostrzega, może być jeszcze gorzej
  4. Media obiegły kontrowersyjne słowa Benedykta XVI. Franciszek się wścieknie?
  5. Wyszło na jaw, dlaczego żona Hołowni nie chodzi do kościoła. Chodzi o jej wiarę
  6. Samotny tata zabrał córkę na kolację. Ktoś zostawił mu liścik, zalał się łzami czytając treść

Krzysztof RutkowskiRutkowski ujawnia porażającą prawdę o poszukiwaniach Kacperka. Bardzo ostre słowa o policji i sądzieCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News