Mężczyzna jechał samochodem, kiedy zobaczył dziwną rzecz na drodze. Wysiadł, przyjrzał się i od razu wyciągnął telefon

Mężczyzna jechał samochodem, kiedy zobaczył dziwną rzecz na drodze. Wysiadł, przyjrzał się i od razu wyciągnął telefon Źródło: YouTube / DailyPicksandFlicks

Mężczyzna dostrzegł dziwną rzecz na drodze, natychmiast zatrzymał samochód. Gdy tylko przyjrzał się zjawisku, natychmiast wysiadł i wyciągnął telefon.

Mężczyzna podróżował samochodem, gdy nagle na środku drogi dostrzegł dziwną rzecz. Natychmiast zatrzymał auto i dokładnie przyjrzał się temu, co zauważył. Kiedy kierowca zorientował się, na co patrzy, szybko wysiadł z auta. Wszystko nagrał swoim telefonem komórkowym, a film trafił do sieci. 

Mężczyzna prowadził samochód, nagle dostrzegł coś dziwnego na drodze

Kierowcy podróżujący po Parku Narodowym Glacier Montana, przeżyli coś nietypowego. Mężczyzna jechał leśną drogą, nagle na środku zobaczył dziwne zjawisko. Natychmiast zatrzymał pojazd i dostrzegł, że nie tylko on zareagował na to, co dzieje się na ulicy. Kiedy zorientował się, co zatrzymało ruch, natychmiast wyszedł z auta i uruchomił kamerę w telefonie komórkowym.

Okazało się, że na drodze w lesie beztrosko bawią się dwa niedźwiadki brunatne. Wyjątkowy widok przyciągnął tłumy zaciekawionych turystów. Kierowca szybko wyciągnął telefon i nagrał "walkę" maluchów, a film trafił do sieci.

Mężczyzna nagrał dwa niedźwiadki, film podbija sieć

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na nagraniu można zobaczyć dwa małe niedźwiedzie, które bawią się na środku leśnej drogi. Zwierzaki zupełnie nie zwracają uwagi na otaczające je samochody i wychodzących z nich ludzi. Beztrosko turlają się po asfalcie, przewracają się oraz podgryzają. Po chwili, znudzone swoimi figlami, niespiesznie opuszczają ulicę i udają się w stronę lasu, ponownie umożliwiając przejazd podróżującym tamtędy kierowcom. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie chcieli wpuścić jej na pokład. Wszystko przez jej koszulkę, płonęła ze wstydu

2. Niestety, nagła śmierć zabrała wybitnego profesora. Zostanie zapamiętany za swoje zasługi

Leśne rodzeństwo rozczuliło nie tylko obecnych na miejscu turystów, ale również internautów. Nagranie ze zwierzakami trafiło do internetu i szybko podbiło serca użytkowników sieci. Film udostępniony na platformie YouTube odtworzono już ponad 1,6 miliona razy, a pod nim pojawiło się wiele komentarzy.

- Te dwa maluchy, kiedy stoją na dwóch łapach, są najbardziej urocze na świecie, ale kiedy robi to dorosły osobnik, to staje się  przerażające - napisał jeden z użytkowników sieci.

- Dzieci, proszę przestać bawić się na drodze - zażartował kolejny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Polska wstrzymała oddech, dziewczynka stała się najmłodszą matką w kraju. Ojciec dziecka był o wiele starszy, tysiące osób żyło ich tragedią
  4. Dziecko umarło w wielkim bólu. Mama z przyjacielem dokonali dekapitacji 8-miesięcznej Hani
  5. Pies utknął w drzewie, po czym zmarł. Znaleziono go dopiero po 50 latach, widok odbiera mowę

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News