Mężczyzna
.
Klaudia Bochenek - 3 Stycznia 2020

Mężczyzna wykorzystał 2 i 3-letnie dzieci swojego krewnego. Ojciec maluchów sam wymierzył mu sprawiedliwość

Mężczyzna wykorzystał gościnność małżeństwa, by skrzywdzić dwójkę ich malutkich dzieci. Ojciec dowiedział się o tym przez przypadek. W niespełna minutę rozpętało się piekło.

Mężczyzna miał słabość do małych dzieci, o czym jego rodzina nie miała pojęcia. Korzystając z okazji molestował 2 i 3-letnie pociechy swojego krewnego. W domu rozegrały się drastyczne sceny.

Mężczyzna poprosił o kilka dni noclegu. Już wtedy wiedział, że wyrządzi dzieciom krzywdę

Z okazji świąt Bożego Narodzenia rodzina postanowiła spotkać w szerokim gronie. W domu pewnego małżeństwa pokoje zaroiły się od gości. 60-letni Mark zdecydował, że zostanie jeszcze kilka dni, jeśli tylko gospodarze pozwolą. Starszy mężczyzna otrzymał pozwolenie od gospodarzy z racji tego, że widzą się wyjątkowo rzadko w ciągu roku. Wszystko było dobrze, lecz do czasu - nikt nie spodziewał się, że pod dachem małżeństwa z dziećmi mieszka potwór.

Znaki zodiaku3 znaki zodiaku, które są najbardziej wkurzającymi ludźmi. Współczujemy, jeśli urodziłeś się pod którymś z nichCzytaj dalej

Tata maluchów w wieku 2 i 3 lat obudził się w nocy. Udał się do łazienki, a potem zwyczajowo do pokoju dzieci sprawdzić, czy aby na pewno śpią i czy niczego nie potrzebują. Kiedy wszedł do środka, wręcz zamarł. Nie wiedział, co ma zrobić i powiedzieć - przy łóżeczkach maluchów stał 60-letni Mark, który od pasa w dół był obnażony. Tata dzieci zrozumiał, dlaczego jego krewny prosił go jeszcze o kilka dni noclegu. Być może już wcześniej zdarzyło mu się molestować dzieci. Ojciec wpadł w szał i rzucił się na mężczyznę.

Ojciec nie mógł się opanować po tym, co zobaczył. Zaczęła się szarpanina

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PiesMamy je w domach, a są zagrożeniem. Silnie trujące rośliny dla naszych psów i kotówCzytaj dalej

Tata dzieci rzucił się z pięściami na starszego mężczyznę. Nie mógł mu wybaczyć tego, że pod płaszczem troskliwego krewnego kryła się tak parszywa kreatura. Zaczął bić 60-latka z całych sił - adrenalina zrobiła swoje w brutalne ciosy wkładał całą swoją siłę. Kiedy skończył okładać mężczyznę, zadzwonił na policję. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce zobaczyli zaskakujący widok - tata dzieci celował bronią w krewnego, by ten nawet nie pomyślał o ucieczce. Policja szybko skuła pedofila, lecz jego obrażenia były na tyle silne, że najpierw musiał zostać hospitalizowany.

Dzisiaj grzeje: 1. Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedz Marcina Prokopa. Znany dziennikarz może mieć kłopoty
2. Będzie 14. emerytura! Wiadomo, kiedy emeryci dostaną dodatkowe pieniądze

60-latek trafi za kratki i zostanie mu postawiony zarzut napaści seksualnej i molestowania nieletnich. Do szpitala i pod opiekę psychologów trafiły również dzieci. Policja prowadzi śledztwo, szuka również innych ofiar mężczyzny. Jak dotąd nie wiadomo, czy ojciec dzieci otrzyma jakąś karę za dotkliwe pobicie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Ujawniono nowe fakty ws. 19-latka, który zabił małego braciszka. Chodzi o nieżyjącego ojca, włos się jeży na głowie
  4. Maryla Rodowicz wyznała najbardziej intymny szczegół z życia Violetty Villas. Porażające
  5. Haniebny atak na Zenka Martyniuka po noworocznej imprezie. Król disco polo nie wytrzymał

Siedem życzeńDaniel Kozakiewicz to legendarny chłopiec z "Siedmiu Życzeń". Jak dzisiaj wygląda?Czytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News