Umierający na nowotwór mężczyzna zdradził partnerce swoje największe marzenie. Kilka dni później personel nie mógł przestać płakać

Umierający na nowotwór mężczyzna zdradził partnerce swoje największe marzenie. Kilka dni później personel nie mógł przestać płakać Źródło: .

Umierający mężczyzna zwrócił się do swojej ukochanej, wyznając jej największe marzenie. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała. Kilka dni później personel szpitala nie potrafił przestać płakać.

33-letni mężczyzna od zawsze był okazem zdrowia, dlatego gdy nagle poczuł się gorzej, on i jego partnerka byli zaniepokojeni. Od razu zaczęli szukać przyczyny złego samopoczucia, jednak początkowo nie usłyszeli żadnej dokładnej diagnozy. Stan Gary'ego pogarszał się coraz bardziej, dlatego nie ustawali w konsultacjach z lekarzami. Dopiero po pewnym czasie dowiedzieli się, że mężczyzna jest poważnie chory. 

Umierający na raka mężczyzna wyjawił partnerce swoje największe marzenie 

Informacja o chorobie zupełnie przybiła Gary'ego i jego 31-letnią partnerkę, Laurę. Gdy tylko dowiedzieli się, że mężczyzna cierpi na nowotwór, a jego wyleczenie jest praktycznie niemożliwe, czuli, że najgorsze zbliża się wielkimi krokami. 33-latek szybko trafił do szpitala, gdzie został objęty odpowiednią opieką medyczną. 

Jego stan jednak się poprawiał, dlatego para starała się spędzać czas razem, tak jakby każdą ich chwila miała być tą ostatnią. Pewnego dnia Gary dowiedział się, że zostało mu co najwyżej kilka dni życia. Brutalna prawda przybiła go jeszcze bardziej, dlatego postanowił wprost wyjawić ukochanej, jakie jest jego największe marzenie. Przyznał, że chciałby umrzeć jako żonaty mężczyzna. Laura nie mogła powstrzymać łez, słysząc takie słowa od swojego ukochanego, który właśnie leżała na łożu śmierci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kilka dni później personel szpitala nie mógł przestać płakać 

Wspólne chwile pary były policzone, dlatego personel szpitala postanowił niezwłocznie działać i spełnić marzenie chorego. Na ślubie zjawiło się 25 gości - rodzina i przyjaciele zakochanych. Uroczystość była nie tylko połączeniem dwóch osób węzłem małżeńskim, ale i formą pożegnania się z Garym. 33-latek z wielkim trudem wypowiedział słowa przysięgi, a ostatnie chwilę spędził jako szczęśliwy mąż. Personel obserwował całe zdarzenie i nie mógł powstrzymać łez wzruszenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została zgwałcona na oczach matki. Po wszystkim kobieta powiedziała do córki jedno porażające zdanie

2. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

- Udało mu się złożyć śluby, włożyć obrączkę na mój palec i mnie pocałować. Tej nocy położyłam się z nim w łóżku (...) Udało mi się zasnąć i obudzić, gdy przycisk połączenia zadzwonił o 3 nad ranem. Spojrzałem na Gary’ego, a on wpatrywał się we mnie, jakby próbował do mnie dotrzeć. Rozmawiałam z nim, a potem zdałam sobie sprawę, że jego maska ​​tlenowa nie była na prawej stronie i nie oddychał. Mieliśmy tylko siedem godzin małżeństwa, ale byłam tak wdzięczna, że mogłem mu je dać - opowiadała Laura. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  2. Antyfake - największy portal fact-checkingowy. Jego misja i najważniejsze informacje
  3. Albert Wójcik: kim jest? Młody biznesmen i miłośnik zwierząt
  4. Kobieta w 9 miesiącu ciąży nie chciała przestać tańczyć. Zrobiła krok w lewo i nagle wszystkim odebrało mowę
  5. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie   
  6. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

Źródło: jest pozytywnie 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News