Mężczyzna zmarł w karetce
Marek BAZAK/East News
Monika Majko - 2 Listopada 2020

Porażające informacje z polskiego miasta. Pacjent zmarł w karetce przed zamkniętym szpitalem

Mężczyzna został przywieziony do szpitala, ratownicy pogotowia zastali zamknięte drzwi. Pacjent zmarł w karetce, sprawą zajmuje się prokuratura.

Mężczyzna wymagał pilnej hospitalizacji, ratownicy pogotowia przywieźli go do szpitala, na miejscu zastali jednak zamknięte drzwi. lekarka odmówiła przyjęcia pacjenta, 61-latek zmarł w karetce pod placówką. media obiegły wstrząsające doniesienia, sprawą zajęła się już lokalna prokuratura.

Mężczyzna zmarł w karetce pod szpitalem

Do szokujących wydarzeń miało dojść pod szpitalem powiatowym w Siemiatyczach w województwie podlaskim. O wszystkim poinformował lokalny tygodnik "Kurier podlaski", który opisał sprawę na swojej stronie internetowej. Jak donoszą dziennikarze, w miniony czwartek do 61-letniego mężczyzny w stanie zagrożenia życia przyjechało w nocy pogotowie ratunkowe.

Tragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesieniaTragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesieniaCzytaj dalej

Mężczyzna był reanimowany, a ratownicy podjęli decyzję o przetransportowaniu go do powiatowego szpitala w Siemiatyczach. Jak poinformowały lokalne media "w szpitalu zastano drzwi zamknięte na łańcuch". Wstępu do placówki nie uzyskał ani potrzebujący pacjent, ani ratownicy. lekarka ze szpitala miała odmówić przyjęcia 61-latka, który ponownie wymagał reanimacji.

- Ponowna resuscytacja chorego nie przyniosła efektu. Mężczyzna zmarł w karetce przed zamkniętymi drzwiami szpitala - przekazał "Kurier Podlaski".

Dyspozytor karetki wezwał na miejsce policję. Oficer prasowy KPP w Siemiatyczach st. sierż. Kamil Jaroć przekazał, że powiadomienie dotyczyło tego, że lekarz siemiatyckiego szpitala nie chce przyjąć pacjenta z karetki. Po pojawieniu się na miejscu zdarzenia funkcjonariusze otrzymali wiadomość o zgonie 61-latka.

- Niestety pół godziny po zgłoszeniu ratownicy i lekarz z karetki poinformowali, że ten mężczyzna zmarł - przekazał st. sierż. Kamil Jaroć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Lekarka ze szpitala odmówiła przyjęcia 61-latka

Teraz sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Bielsku Podlaskim. Szef bielskiej prokuratury Adam Naumczuk, poinformował, że przyjęty obecnie kierunek śledztwa dotyczy narażenia pacjenta - przez osoby zobowiązane do opieki nad nim - na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia oraz nieumyślnego spowodowania śmierci.

Prowadzone dochodzenie ma jeszcze jeden wątek, bowiem mężczyzna wymagał hospitalizacji po próbie samobójczej. Śledczy badają przyczyny, z powodu których 61-latek chciał pozbawić się życia i sprawdzają, czy można mówić o przestępstwie namowy lub udzielenia pomocy do targnięcia się przez tę osobę na własne życie.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagrał, co Żandarmeria Wojskowa wyrabia na cmentarzu. Burza w sieci po publikacji filmu

2. Wprowadzą zakaz wychodzenia z domu? Niepokojące słowa ministra, Polacy mogą wkrótce dotkliwie odczuć pandemię

3. Premier Morawiecki właśnie przekazał wiadomość. Dotyczy wszystkich Polaków

Okoliczności dramatycznej śmierci 61-latka pod szpitalem wyjaśni również we własnym zakresie siemiatycka placówka. Dyrektor powiatowego szpitala w Siemiatyczach wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie, które opublikowano na stronie internetowej placówki.

- Prowadzimy wewnętrzne postępowanie wyjaśniające ale i również, współpracujemy w tym zakresie z innymi organami, przekazując im wszelkie niezbędne informacje. Zapewniamy, iż to przede wszystkim w interesie SP ZOZ w Siemiatyczach jest niezwłoczne wyjaśnienie tej sprawy i dołożymy wszelkich starań, aby to nastąpiło bez zbędnej zwłoki - poinformował dyrektor szpitala w Siemiatyczach Andrzej Szewczuk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zostały 2 godziny, aby uratować pięknego konia. "Drogi są tylko dwie – ratunek lub ubój"
  2. Wielka gwiazda Canal+ Sport przechodzi do największej konkurencji. Kibice nie mogą uwierzyć
  3. Córka Marty Kaczyńskiej przekazała radosną nowinę. Nie mogła już ukrywać, ekscytacji nie ma granic
  4. Z ostatniej chwili: Prezydent przekazał przykre informacje. Nie żyje znany polityk
  5. Grób Anny Przybylskiej zapiera dech. Mało kto wie, że nie została pochowana sama
  6. Nowość w aplikacji ProteGO Safe. Zapiszemy się na test bez konsultacji z lekarzem, jest jeden haczyk
  7. Przez wielu uważany jest za chwast. Tymczasem niesamowicie podkręca smak niedzielnego rosołu

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News