Na parkingu przed sklepem przechodnie znaleźli ciało. Dziennikarze ustalili, co mogło stać się z mężczyzną

Na parkingu przed sklepem przechodnie znaleźli ciało. Dziennikarze ustalili, co mogło stać się z mężczyzną Źródło: unsplash.com Jaclyn Moy

Martwy mężczyzna znaleziony na parkingu pod popularnym supermarketem. Natychmiast zawiadomiono służby, ale nic już nie dało się zrobić. Pojawiła się nieoficjalna teoria wyjaśniająca, co tak naprawdę mogło się wydarzyć.

Jak zmarł mężczyzna? Czy do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie, które porzuciły ciało przed sklepem? Sprawę badają już funkcjonariusze policji, którzy zostali zawiadomieni o dramatycznym odkryciu. Choć prawdę ujawni dopiero sekcja zwłok, poznaliśmy wstępny scenariusz. Lokalna społeczność nadal nie może w to uwierzyć. 

Niewiarygodne. Martwy mężczyzna na parkingu przed sklepem. Do czego tam doszło?

Serwis Wprost.pl informuje, że 31 sierpnia w samochodzie na parkingu przed supermarketem w miasteczku Orta Nova we Włoszech dokonano makabrycznego odkrycia. W aucie znaleziono zwłoki mężczyzny w średnim wieku. Natychmiast wezwano odpowiednie służby - przybyli na miejsce ratownicy pogotowia potwierdzili zgon. Zwłoki były owinięte w koc, a samochód miał na boku ślady otarcia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pełną tajemnic tragedią zajęła się lokalna policja. Ustalono, że ciało należało do 42-letniego Polaka, który we Włoszech pracował jako robotnik. Zlecono sekcję zwłok, która powinna dać jasną odpowiedź ws. przyczyn śmierci mężczyzny. Tymczasem z doniesień  portalu Wprost wynika, że policja już przekazała lokalnej prasie pierwsze informacje, według których, na miejscu zdarzenia nie znaleziono żadnych podejrzanych śladów. Również na ciele mężczyzny nie zauważono czegoś, co wskazywałoby na udział osób trzecich. Zdaniem funkcjonariuszy, śmierć mogła wynikać z przyczyn naturalnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramatyczne informacje dotarły do mediów. Nie żyje gwiazdor, znaleziono jego ciało

2. Największy dobowy bilans zmarłych od czerwca. MZ podało najnowszy raport

3. Mamy potwierdzenie. Fatalne wiadomości dla wielu Polaków, nikt nie mógł się spodziewać

Tymczasem włoscy dziennikarze podejrzewają, że zgon mógł nastąpić w czasie pracy 42-latka, ale pozostali pracownicy przewieźli je pod supermarket, z dala od miejsca, w którym akurat funkcjonowali, by uniknąć kłopotów. Są to jednak wiadomości nieoficjalne. Kluczowe w sprawie może okazać się nagranie z kamer monitoringu zamontowanych przed sklepem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje wielki Polak. Nagle trafił do szpitala, niestety nie udało się go uratować
  2. Beata Kozidrak w żałobie, zmarła najbliższa jej sercu osoba. Opublikowała poruszający wpis
  3. Nie żyje znana pogodynka. Dzień wcześniej zamieściła wstrząsający wpis, ciało znaleziono w domu
  4. Katarzyna Cichopek przekazała radosną nowinę. Cała rodzina nie posiada się z radości
  5. Kotlet schabowy wychodzi zbyt twardy? Jeden prosty trik sprawi, że stanie się miękki i soczysty

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News