Policjanci znaleźli zakrwawionego mężczyznę na polskiej ulicy. To co go spotkało przechodzi ludzkie pojęcie

Policjanci znaleźli zakrwawionego mężczyznę na polskiej ulicy. To co go spotkało przechodzi ludzkie pojęcie Źródło: KSP

Zakrwawiony mężczyzna został odnaleziony przez patrol bemowskiej policji. Zszokowani funkcjonariusze niezwłocznie zabrali mężczyznę do radiowozu, a następnie zawieźli go na pogotowie. 24-latek wyznał policjantom co się stało. To, co mu zrobiono, dosłownie nie mieści się w głowie.

Mężczyzna w wyraźnie ciężkim stanie zdrowia stał przy jednej z bemowskich dzielnic. Był cały poobijany, a z jego ciała kapała krew. W pewnym momencie 24-latek został zauważony przez patrolujących okolicę policjantów, którzy widząc zakrwawionego mężczyznę niezwłocznie przybyli mu na pomoc. 24-latek zaczął tłumaczyć służbom, co go spotkało. To brzmiało nieprawdopodobnie.

Mężczyzn został brutalnie pobity przez dwóch napastników. Ich poszukiwania nie trwały długo

27 lipca doszło do mrożącej krew w żyłach sytuacji. Patrol zauważył zakrwawionego mężczyznę, który w ciężkim stanie, oszołomiony został zauważony przez policjantów. 24-latek wyznał funkcjonariuszom, że został wcześniej dotkliwie pobity. Dwóch mężczyzn wdarło się do niego na posesję. Zachowywali się bardzo agresywnie, a w pewnym momencie zupełnie stracili nad sobą kontrolę. Pobili 24-latka, a potem potraktowali go gazem pieprzowym. W takim stanie, gdy był wyraźnie zdezorientowany, siłą wepchnęli go do bagażnika, a następnie wywieźli do miasta.

Jaki był motyw dwóch sprawców w wieku 31 i 37 lat? Chcieli od 24-latka pieniądze. Po krótkiej przejażdżce samochodem stanęli nieopodal jednego z warszawskich bankomatów. Wyciągnęli 24-latka z bagażnika, a chwilę później kazali mu wypłacić pieniądze.

 - Zażądali, aby wypłacił pieniądze w wysokości tysiąca złotych - informuje "Fakt" kom. Marta Sulowska (warszawska policja).

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policjanci rozpoczęli pościg

Funkcjonariusze rozpoczęli pościg za mężczyznami, których rysopisy podał policjantom wcześniej 24-latek. Wkrótce bandyci zostali odnalezieni. Policjanci nie byli pewni, czy to oni, ale jak się wkrótce okazało, jeden z nich miał przy sobie dokumenty. Nie swoje, ale właśnie należące do zakrwawionego mężczyzny, którego odnaleziono na Bemowie.

Jak informuje Komenda Stołeczna Policji, 31 i 37-latek raczej nie wywiną się przed odsiadką. Wkrótce rozpocznie się ich proces. Według kodeksu karnego mężczyznom grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje legendarna polska aktorka. Zmarła nagle, osierociła dwójkę dzieci. Fani są zdruzgotani
  2. To był ślub jak z horroru! Była partnerka pana młodego ubrana w suknię ślubną przerwała ceremonię [WIDEO]
  3. Tajemnicze zaginięcie Kingi. Zniknęła zostawiając małe dziecko, 3 dni później jej mąż już nie żył
  4. Policja przez ostatnie dni szukała 2-latka. Niestety, finał jest tak tragiczny jak w przypadku Dawidka Żukowskiego
  5. Mąż zostawił ją dla młodszej. Zemsta żony jest po prostu genialna, popłaczecie się ze śmiechu
  6. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki"
  7. Nastolatka dostała szlaban. Jej reakcja wymagała interwencji straży pożarnej, policji i karetki

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News