Sąsiad porwał trzylatkę i zrobił z nią niewyobrażalne rzeczy na oczach jej brata. Okropna sprawa z północnej Polski

Sąsiad porwał trzylatkę i zrobił z nią niewyobrażalne rzeczy na oczach jej brata. Okropna sprawa z północnej Polski Źródło: screen TVN24

Mężczyzna miał porwać trzyletnią dziewczynkę spod jej domu i wykorzystać seksualnie. Do sądu trafił już akt oskarżenia, postawiono mu zarzuty gwałtu na dziecku. Sprawę zgłosiła matka, a wszystko miał widzieć brat 3-latki. Okazuje się, że od dłuższego czasu był postrzegany jako ktoś potencjalnie niebezpieczny, jednak dopiero po tej tragedii trafił w ręce policji.

Mężczyzna ze Starego Targu (powiat sztumski, województwo pomorskie) od dłuższego czasu był postrachem wsi. 54-letni Jacek Ś. znany jako Jaca, był uznawany za miejscowego bandytę, który niejednokrotnie terroryzował i atakował mieszkańców. Nikt jednak nie podejrzewał, że może skrzywdzić dziecko. Niestety, nie jest to pierwsza tego typu sytuacja w Polsce.

Mężczyzna oskarżony o gwałt na 3-latce, wszystko miał widzieć jej brat

- Nieraz walił ludziom w drzwi, skakał po samochodach. To, że jest groźny, wiedzieliśmy od dawna, ale nikt nie spodziewał się, że skrzywdzi małe dziecko - mówili mieszkańcy Starego Targu w rozmowie z dziennikarzami "Faktu".

Według ustaleń TVN24, które pokazało krótki materiał z zatrzymanym, mężczyzna miał porwać dziewczynkę spod jej domu. O zaistniałej sytuacji matkę dziewczynki zaalarmował brat 3-latki, który widział, co się dzieje z jego siostrą.

Wiadomo, na ile może zostać skazany. Mieszkańcy oburzeni

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna trafił do aresztu, w którym wcześniej spędził już rok. Sprawca uważa, że do zdarzenia nie doszło, ale badanie lekarzy wykazało, że są podstawy, aby wysunąć oskarżenie. Prokuratura rejonowa w Kwidzynie właśnie zakończyła śledztwo, którego efektem są postawione zarzuty. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła druzgocząca wiadomość o nagłej śmierci. Nie żyje syn polityka, cały kraj w żałobie. Przykre informacje ze Stanów Zjednoczonych

2. Elżbieta Dmoch dziś. Reporterzy dotarli do gwiazdy. Smutne, jak dziś wygląda jej życie

Ponadto w trakcie zatrzymania przez policję 54-latek miał zaatakować i obrażać policjantów, co nie łagodzi okoliczności sprawy. Sprawcy grozi do 15 lat więzienia. Jak jednak dowidzieli się dziennikarze "Faktu", mieszkańcy są oburzeni, że najwyższa możliwa kara jest krótka - ich zdaniem jedyną słuszną decyzją byłoby skazanie Jacka Ś. na dożywocie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo Zdrowia ostrzega. Popularne leki masowo znikają z aptek
  2. Media podały tragiczną informację. Trener Milika i Zielińskiego w żałobie, stracił najbliższą osobę
  3. Anna Dymna ujawniła prawdę o "Janosiku". Widzowie się nie zorientowali
  4. Zabrał kotki mamie i zrobił z nimi niewyobrażalne rzeczy. Ciężko powstrzymać łzy, czytając doniesienia z południowej Polski
  5. Edyta Geppert wiele lat spędziła we wstydzie. Wyszło na jaw, że bardzo długo nie chciała się przyznać do jednej rzeczy
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News