Waży 440 kilogramów i ma dwa ogromne wymagania względem przyszłej żony. Żadna kobieta nie mogła im sprostać

Waży 440 kilogramów i ma dwa ogromne wymagania względem przyszłej żony. Żadna kobieta nie mogła im sprostać Źródło: odditycentral.com

Mężczyzna, który waży 440 kilogramów, szuka żony. Nie jest to jednak łatwe i to nie dlatego, że brakuje chętnych kandydatek. Okazuje się, że ten wielki mężczyzna ma kilka wyjątkowych wymagań, którym do tej pory żadnej kobiecie nie udało się sprostać.

Mężczyzna ważący 440 kilogramów nazywa Arbab Heather Hyatt i ma 27 lat. Od wielu lat poszukuje on narzeczonej. Niestety, wciąż bez żadnego skutku. Jak sam uważa, dał kosza już 200 kobietom, które walczyły o jego względy. Powód jest bardzo prosty: nie spełniały one jego podstawowych oczekiwań. Nic dziwnego, mężczyzna jest w końcu bardzo wybredny. 

W swoich stronach Arbab jest bardzo popularny, nazywany jest wręcz gwiazdą. Ludzie zaczepiają go na ulicach i proszą o zdjęcie. Zyskał przydomek "Hulk". Wszystko dzięki jego ogromnej sile. Mężczyzna z powodzeniem bierze udział w wielu zawodach w noszeniu ciężarów. Jak donoszą media, potrafi nawet jedną ręką podnieść samochód osobowy.  Niestety ta popularność nie gwarantuje mu szczęścia w miłości. 

Mężczyzna szuka wymarzonej partnerki 

Choć ten 27-letni gigant cieszy się ogromną popularnością i nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony kobiet, wciąż nie może znaleźć dla siebie ten jedynej. Jego ukochana musi bowiem spełniać kilka podstawowych warunków, które są niewiarygodnie trudne do spełnienia. 

Mężczyzna uważa, że jego wymarzona partnerka musi mieć co najmniej 193 cm wzrostu. Sam ma prawie dwa metry wzrostu i nie wyobraża sobie, by jego przyszła dziewczyna mogła mieć mniej. Dodatkowo, chłopak Arbab uważa, że odpowiednia dla niego kobieta powinna ważyć nie mniej niż 100 kg. W innym wypadku mógłby ją najzwyczajniej przygnieść. Do tej pory odrzucił bardzo wiele kandydatur, bo dziewczyny były dla niego za chude. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Siłacz chciałby, żeby jego miłość potrafiła gotować. Jest to dla niego szalenie ważne, bo sportowiec pochłania aż 10 tys. kalorii dziennie. Na śniadanie potrafi zjeść 36 jajek. Samego mięsa spożywa około 3 kg. Do tego kilka misek ryżu lub makaronu i 5 litrów mleka. 

- Nie mam żadnych schorzeń. Jestem absolutnie sprawny i czuję się dobrze z moją wagą- stwierdził. 

Pakistański siłacz 

Mężczyzna waży 440 kilogramów i planuje zostać najsilniejszym człowiekiem na świecie. Do tej pory udało mu się podnieść samochód osobowy oraz zatrzymać traktor gołymi rękoma. Jak sam uważa, nie są to jego największe wyczyny siłowe. Pochwalił się niedawno jednemu z pakistańskich dziennikarzy, że w 2012 roku udało mu się podnieść ciężar o wadze 5 ton. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie widzieli się 15 lat, gdy wsiadł do samolotu, rozpętała się śnieżyca. Pomysł Polaka ją zachwycił
2. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

- Nikt nie złamie tego rekordu - chwalił się.

Siłacz planuje osiągnąć wagę 500 kilogramów. Żeby pozostać w formie, codziennie ćwiczy przez 3 godziny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilne doniesienia z okolic Wuhan. Uderzył kolejny śmiertelny wirus, źródło w mięsie drobiowym
  2. Ma 11 lat i milion złotych długu. Komornik zajął jej nawet rentę
  3. Polska wstrzymała oddech, dziewczynka stała się najmłodszą matką w kraju. Ojciec dziecka był o wiele starszy, tysiące osób żyło ich tragedią
  4. Dziecko umarło w wielkim bólu. Mama z przyjacielem dokonali dekapitacji 8-miesięcznej Hani
  5. Pies utknął w drzewie, po czym zmarł. Znaleziono go dopiero po 50 latach, widok odbiera mowę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News