Mężczyzna nie mył się od ponad 60 lat. Jego wygląd jednocześnie przeraża i fascynuje

Mężczyzna nie mył się od ponad 60 lat. Jego wygląd jednocześnie przeraża i fascynuje Źródło: youtube

Mężczyzna już ponad 60 lat temu zrezygnował z mydła, pasty do zębów czy innych kosmetyków wykorzystywanych do podstawowej pielęgnacji. To jak wygląda dziś po tylu latach, jest jednocześnie przerażające i fascynujące.

Mężczyzna postanowił, że więcej się nie umyje i swój plan realizuje już od 60 lat. Jego historia wprawia w osłupienie, a zdjęcia przerażają. Jednak mężczyzna z jakiegoś powodu fascynuje wiele osób. 

Mężczyzna pochodzący z Iranu stał się rekordzistą

Amou Haji mieszka na ulicy w Iranie. Nie posiada nawet nazwiska, a Amou to przydomek, który nadali mu lokalni mieszkańcy, a oznacza dobrego człowieka. Mężczyzna nie posiada wiele, jego największym skarbem jest metalowa puszka, która odgrywa rolę fajki z której pali zwierzęce odchody. 

Chociaż nie ma domu, to może pochwalić się własnoręcznie przygotowanym schronieniem. Wykopał dziurę w ziemi w której spędza niemalże cały czas. W zimowym okresie zamieszkuje szałas, który przygotowali dla niego mieszkańcy miasta. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Amou Haji jest rekordzistą i nie mył się już od 60 lat. Ma już 80 lat i nie pamięta, czym jest mydło lub pasta do zębów. Od dawna nie korzystał już z żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Jego skóra w całości pokryta jest łuskami brudu, jego oczy są niemalże niewidoczne. Okazuje się, ze mężczyzna jest wyczuwalny już z odległości kilometra. Zapach, który się za nim unosi jest nie do wytrzymania. 

Mężczyzna nie myje się od 60 lat. Powód zaskakuje 

Okazuje się, że mężczyzna boi się wody. Pierwsze lęki pojawiły się już w dzieciństwie, a kiedy mógł o sobie decydować, wtedy podjął decyzję, że nie będzie się więcej mył. Jest zdania, że gdyby dziś miał kontakt z wodą to z pewnością dostałby jakiejś choroby. 

Dzisiaj grzeje: 1. Stan kryzysowy w dwóch krajach. Poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa żywnościowego

2. Kobieta ważąca 280 kilogramów urodziła dziecko-giganta. Jego zdjęcia odbierają mowę
 

Mężczyzna jest kawalerem, który poszukuje swojej miłości. Z wyjątkiem tego, że się nie myje, lubi dbać o swój wygląd. Na przykład kiedy widzi, ze jego broda czy włosy robią się za długie, podpala je, by ich długość momentalnie się zmniejszyła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Biednej dziewczyny nie było stać na suknię na studniówkę. Jej kolega własnoręcznie uszył jej kreacje, powalający widok
  4. Kultowy schabowy zniknie z polskich stołów? Kuriozalny powód, Polacy obejdą się smakiem
  5. Najsłynniejszy świstak świata "powiedział", kiedy będzie wiosna. Jego prognozy sprawdzają się lepiej niż Jackowskiego

źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News