Mężczyzna sprzątał stare mieszkanie i odnalazł tajemniczą teczkę. Zobaczył zawartość i ze strachu wyrzucił ją do śmieci, straszne odkrycie

Mężczyzna sprzątał stare mieszkanie i odnalazł tajemniczą teczkę. Zobaczył zawartość i ze strachu wyrzucił ją do śmieci, straszne odkrycie Źródło: Screen/ Reddit/ Thatsmybox

Mężczyzna poczuł dreszcz emocji, gdy otwierał tajemniczą, starą teczkę. Jej zawartość bardzo go zaskoczyła. To było niczym scena z horroru lub thrillera. Sekret znaleziska wciąż nie jest do końca wyjaśniony, choć śledztwo prowadzi cały internet.

Mężczyzna sprzątał stary dom. Większość rzeczy trafiła na śmietnik - nie interesował się wiekowymi meblami. Gdy wszedł na strych, spodziewał się kolejnego etapu żmudnej roboty. Mylił się - praca zeszła na dalszy plan, gdy natknął się na zakurzoną, drewnianą teczkę. Znalezisko zaintrygowało go na tyle, że postanowił sprawdzić jej zawartość.

Mężczyzna znalazł tajemniczą teczkę

Mężczyzna otworzył teczkę i poczuł się jak bohater horroru. Jej zawartość była, jeżeli nie przerażająca, to na pewno niepokojąca. Znalazca miał przed sobą stos papierów - tajemniczych tekstów i upiornych obrazków. Chciał wyrzucić wszystko na śmietnik - znalezisko go przerażało - ale wcześniej zrobił mu zdjęcia i opublikował na portalu Reddit.

To inni internauci powstrzymali go przed pozbyciem się papierów. W sieci ruszyło śledztwo, które miało rozwiązać sekret tych materiałów. Na większości kart widniał podpis świadczący, że teczka należała do Daniela Christiansena. "Pudełko szaleńca" stało się creepypastą, strasznym materiałem krążącym po sieci.

Tajemnica Daniela Christiansena

Daniel Christiansen okazał się bardzo tajemniczą postacią. Mówi się, że przybył do USA z Europy w 1920 roku. Inni twierdzą, że dopiero po wojnie. Jedne teorie głoszą, że pochodził z Holandii, pojawiają się wersje, że był Niemcem i zajmował się okultyzmem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pozostała po nim teczka pełna dziwnych, upiornych szkiców. Charakteryzują się wielką dbałością o szczegóły. Dominują tematy biblijne, mityczne i legendarne. Treści te można bogato interpretować. Na pewno wyszły spod ręki artysty utalentowanego, ale też o bogatej wyobraźni, której nie powstydziłby się niejeden twórca horrorów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Dzisiejsza noc będzie wyjątkowo niebezpieczna. IMGW wydało pilne alerty na najbliższe dni

Z Christiansenem szybko zaczęto łączyć temat podróży w czasie, innych wymiarów, spotkań z kosmitami i inne fantastyczne, niewyjaśnione zjawiska. Kim był naprawdę - zapewne nigdy się nie dowiemy. Mężczyzna, który znalazł teczkę, wszedł w posiadanie dzieła unikalnego - czy jednak ma jakąś realną wartość, tego już nie da się ocenić. Pewne za to jest, że stoi za nimi niesamowita historia.

Źródło: Reddit/ Thatsmybox  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Agata Duda założyła takie buty, że aż oczy bolą od patrzenia. Zdjęcie z Brukseli podbija sieć
  4. Jackowski twierdzi, że na polskich ulicach dojdzie niedługo do strasznych wydarzeń. Jego wizja budzi niepokój
  5. Co za kompromitacja, Gessler o tym milczy. Kolejna restauracja po "Kuchennych Rewolucjach" upadła
     

Źródło: Webniusy

Następny artykuł