Patryk odprowadził ciężarną narzeczoną na przystanek i zniknął. Po 11 latach wstrząsająca prawda wyszła na jaw

Patryk odprowadził ciężarną narzeczoną na przystanek i zniknął. Po 11 latach wstrząsająca prawda wyszła na jaw Źródło: Pixabay/Free-Photos

21-letni mężczyzna z miejscowości Pieszyce zaginął lata temu, tuż po tym, jak odprowadził swoją narzeczoną na przystanek. Miał się spotkać z kolegami, niestety kontakt się z nim urwał. Po 11 latach od jego zniknięcia wyszła na jaw wstrząsająca prawda. Rodzina w końcu dowiedziała się, co zaszło tego wieczora.

21-letni Patryk Błoch zaginął 1 maja 2009 roku, mężczyzna odprowadził narzeczoną na przystanek, a później poszedł na spotkanie z kolegami. Para umówiła się, że wieczorem zadzwoni do dziewczyny, by sprawdzić, czy na pewno bezpiecznie wróciła do domu. Niestety nie zrobił tego, ani nie wrócił już do domu. Po 11 latach poszukiwań udało się w końcu poznać całą prawdę.

21-letni mężczyzna zaginął z dnia na dzień, po latach ujawniono całą prawdę na temat jego zniknięcia

Zaginięcie Pawła Błocha było sprawą bardzo szczegółowo opisaną przez profil "Zaginieni przed laty". 21-letni mężczyzna odprowadził swoją ciężarną narzeczoną na przystanek, chwilę przed rozstaniem umówili się na wieczorny telefon. Niestety ten nigdy nie nastąpił.

Patryk miał upewnić się, że narzeczona w zaawansowanej ciąży na pewno bezpiecznie wróciła do domu. Niestety nie zadzwonił. Zmartwiona kobieta postanowiła, że sama to zrobi. Telefon został przez kogoś odebrany, jednak nikt się nie odezwał, a w tle wyraźnie było słychać muzykę. 

Kolejnego dnia telefon został odebrany przez nieznanego mężczyznę. Zaniepokojona rodzina zaczęła pytać o to, czy to Patryk. Jedyna odpowiedź, jaka padła to "Nie", po czym aparat zamilkł. Bliscy zdecydowali się, że sprawę należy zgłosić na policję. Funkcjonariuszom udało się ustalić, że po odprowadzeniu narzeczonej na autobus, Patryk udał się do kolegów z pracy na imprezę. Cała grupa pojawiła się w domu jednego z nich. To tam mężczyzna widziany był po raz ostatni przez jedną z sąsiadek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Od tamtej pory sprawa ucichła. Rodzina latami czekała na rozwiązanie sprawy i poznanie prawdy na temat tego, co stało się z Patrykiem. Pierwszy przełom miał miejsce we wrześniu 2019 roku. Wówczas zatrzymano 54-letniego mieszkańca Pieszyc - Edwarda M. jak informowała Telewizja Sudecka, postawiono mu zarzut zabicia Patryka, a także zastraszania świadka. Twierdził jednak, że nic nie pamięta z tego dnia, ponieważ był pod wpływem alkoholu.

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski nie pozostawił złudzeń. Przekazał właśnie wiadomość dot. nowych, poważnych ograniczeń

2. Horror w polskiej miejscowości. Służby prowadzą pilną akcję, stan 1,5-rocznego chłopczyka jest niezmiernie ciężki

3. Za chwilę ruszają rządowe kontrole związane z epidemią. Kto może spodziewać się wizyty służb?

Policja zajęła się przeszukaniem jego domu, a także posesji, jednak nie odnaleziono zwłok Patryka. Kolejny przełom nastąpił w maju 2020 roku. Wtedy odnaleziono szczątki mężczyzny na dnie wyschniętego stawu przy drodze z Pieszyc Dolnych do Bratoszowa. Po badaniach DNA udało się ustalić, że są to szczątki Patryka. Po 11 latach poszukiwań i niepewności, rodzina w końcu może go pożegnać. Pogrzeb odbędzie się dziś (1 sierpnia).

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski właśnie przekazał ważne informacje. Chodzi o obostrzenia, już wszystko jasne
  2. Arkadiusz Milik na wylocie z Napoli. Następca Polaka już w klubie, rekord transferowy, ogromne pieniądze
  3. Zapadła decyzja ws. Agaty Dudy. Jest nieodwracalna
  4. Właśnie się dowiedzieliśmy. Już pewne: zapadła decyzja ws. przywracania obostrzeń
  5. Mnóstwo osób było w błędzie. Szumowski w TVP: obowiązek dotyczy wszystkich
  6. Decyzje o nagłych zamknięciach w kolejnych polskich miastach. Nie było innego wyboru
  7. NBP potwierdziło informację, która zszokuje wielu Polaków. Będzie nowy pieniądz
  8. Justyna Żyła już gotuje dla nowego partnera? W sieci zawrzało po zdjęciu z przystojnym mężczyzną
  9. Media przekazały najgorszą z możliwych informacji. Walczyli do końca, niestety zmarł

Źródło: Fakt

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News