Wszedł do baru, zamówił drinka i skoczył. To było 16-te piętro

Wszedł do baru, zamówił drinka i skoczył. To było 16-te piętro Źródło: .

21-letni mężczyzna jak gdyby nigdy nic wszedł do baru, usiadł i zamówił drinka. Kiedy otrzymał swoje zamówienie niespodziewanie wstał i skoczył.

Mężczyzna siedzący w barze to widok, który raczej nikogo nie dziwi. Niektórzy lubią zwierzyć się ze swoich smutków i trwóg barmanowi, który niekiedy pełni rolę prawdziwego spowiednika, ale w tym przypadku było nieco inaczej. Wszystko dlatego, że mężczyzna, który pojawił się w barze, nie odezwał się nawet jednym słowem. Co więcej, nawet nie ruszył on drinka, który właśnie zamówił.

Ciężko sobie wyobrazić, w jakim stanie musi być psychika osoby, która chce targnąć się na swoje życie. Bardzo ważne jest, aby jeżeli ktoś w naszym otoczeniu zmaga się właśnie z takimi myślami, natychmiast podać mu pomocną dłoń i po prostu zabrać taką osobę do specjalisty. Wtedy może dochodziłoby mniej do takich tragedii jak ta.

Mężczyzna wyskoczył z baru na 16. piętrze

Do wszystkiego doszło w barze położonym na dachu Roger Smith Hotel, który położony jest na Manhattanie. Lokal mieści się na 16. piętrze budynku i każdego wieczoru przyciąga do siebie miłośników dobrych drinków oraz wspaniałych widoków. Miejsce to jest bardzo popularne wśród gości hotelu, ale według obsługi baru mężczyzna, który popełnił w nim samobójstwo, nie był w nim zameldowany.

Świadkowie tego makabrycznego zdarzenia twierdzą, że mężczyzna podszedł do baru, zamówił drinka, następnie poderwał się ze swojego miejsca i po prostu skoczył. Służby, które zostały wezwane na miejsce stwierdziły zgon 21-latka pochodzącego z Cambrige w Massachusetts.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak na razie nie podano jego dokładnego imienia i nazwiska. W momencie, kiedy miała miejsce ta tragedia, bar był pełen ludzi, którzy chcieli w nim po prostu miło spędzić czas. Nikt się nawet nie spodziewał, że za chwile będą świadkami samobójstwa.

Oczywiście w tego typu miejscach dochodzi czasami do bójek, czy przepychanek słownych, w końcu niektórzy potrafią naprawdę dziwnie zachowywać się po alkoholu, ale kto mógłby przypuszczać, że osoba, która właśnie przekracza prób baru, zaraz wyskoczy i runie 16 pięter niżej.

  1. Ewa Błaszczyk ujawniła, jakie były OSTATNIE słowa jej córki zanim zapadła w śpiączkę. Będziecie płakać
  2. Nie żyje 38-letnia aktorka. Zmarła po przedawkowaniu narkotyków
  3. Julia Wieniawa pokazała się w nowej fryzurze. To uczesanie to absolutny hit tego lata
  4. Tak Agnieszka Chylińska wyglądała z ciążowym brzuszkiem. Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność
  5. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg, prawdziwa makabra
  6. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  7. Izabela Marcinkiewicz: dlaczego mam dodatkowo cierpieć? W TVP obrażali ją na wizji

 

źródło: Dailymail

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu