Mężczyzna zgubił portfel i zgłosił to na policję. Zapomniał, co było w środku, teraz może trafić do więzienia

Mężczyzna zgubił portfel i zgłosił to na policję. Zapomniał, co było w środku, teraz może trafić do więzienia Źródło: pixabay/mikegi/

Pewien mężczyzna zorientował się, że nie ma przy sobie portfela i nie miał nawet najmniejszych wątpliwości, że zwyczajnie go zgubił. Nie wiedział jednak, gdzie mógłby go szukać, dlatego postanowił udać się na komisariat policji. Szybko okazało się, że to była najgorsza z możliwych decyzja.

Mężczyzna zgłosił na komisariacie, że zgubił portfel, licząc tym samym, że mundurowi szybko pomogą mu w jego odnalezieni. Rzeczywiście, niedługo później funkcjonariusze stawili się w jego domu ze zgubą, co okazało się prawdziwym przekleństwem. 29-latek zupełnie zapomniał, co znajdowało się w jego wnętrzu, za co teraz grodzi mu kara pozbawienia wolności. 

Mężczyzna zgłosił się na policję po tym, jak zgubił portfel. Zupełnie zapomniał, co było w jego środku 

25 lipca na komisariat w Pile stawił się 29-letni mężczyzna, który poinformował znajdujących się tam mundurowych, że gdzieś zgubił swój portfel, jednak nie jest w stanie określić prawdopodobnego miejsca jego położenia. Choć był wówczas pod wpływem alkoholu, funkcjonariusze spisali zeznania i zadeklarowali swoją pomoc. 

Zaledwie godzinę później na komendzie stawił się starszy pan, który poinformował policjantów o znalezieniu portfela. Po sprawdzeniu dokumentów, mundurowi szybko dopasowali tożsamość do 29-latka i udali się do jego mieszkania, by oddać zgubę i zatrzymać go. Mieszkaniec Piły z uśmiechem na ustach potwierdził, że dostarczony portfel należy do niego i chcąc przejąć swoją własność zauważył, że w jego wnętrzu znajduje się strunowy woreczek z narkotykami, o którym zupełnie zapomniał. Mężczyzna zdał sobie sprawę, że ma poważne kłopoty, co potwierdziło się już po kilku sekundach, gdy struże prawa zaczęli zakuwać go w kajdanki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Chciał odnaleźć portfel. Może trafić za kratki 

29-latek został odprowadzony na komisariat, gdzie miał złożyć zeznania. Najwyraźniej zdał sobie sprawę, że tylko współpraca z policją może być dla niego korzystna, dlatego od razu przyznał się, że amfetamina należała do niego. Jak podają media, mężczyzna przebywa obecnie w areszcie, gdzie oczekuje na proces. Za posiadanie nielegalnych substancji grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.  

  1. Ewa Błaszczyk ujawniła, jakie były OSTATNIE słowa jej córki zanim zapadła w śpiączkę. Będziecie płakać
  2. Nie żyje 38-letnia aktorka. Zmarła po przedawkowaniu narkotyków
  3. Julia Wieniawa pokazała się w nowej fryzurze. To uczesanie to absolutny hit tego lata
  4. Tak Agnieszka Chylińska wyglądała z ciążowym brzuszkiem. Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność
  5. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg
  6. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  7. Izabela Marcinkiewicz: dlaczego mam dodatkowo cierpieć? W TVP obrażali ją na wizji

Źródło: superxpress

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu