W samolocie przypadkiem usłyszał rozmowę 2 mężczyzn. Nie mógł zwlekać, natychmiast powiadomił stewardessę

W samolocie przypadkiem usłyszał rozmowę 2 mężczyzn. Nie mógł zwlekać, natychmiast powiadomił stewardessę Źródło: Unsplash Suhyeon Choi

Kiedy mężczyzna usłyszał ich rozmowę nie mógł pozostać na nią obojętny. Musiał działać. Od razu podszedł do stewardessy i poinformował ją o zaistniałej sytuacji. To do czego doszło jest niesamowite.

Mężczyzna, wsiadając do samolotu, nie wiedział, że ten lot będzie inny niż poprzednie. Wszystko za sprawą pasażerów, którzy siedzieli obok niego. Przypadkiem usłyszał ich rozmowę i natychmiast poinformował o niej stewardessę.

Nic nie zapowiadało takiego obrotu sytuacji

Samolot już czekał na lotnisku. Mężczyzna wchodząc do niego zastanawiał się jak spędzić ten długi lot. Początkowo planował oddać się lekturze dobrej książki i później uciąć sobie drzemkę. Jednak jego plany dotyczące podróży uległy niespodziewanie zmianie. Wszystko za sprawą pasażerów, którzy usiedli obok niego.

Zaraz po tym jak zajął swoje miejsce, samolot wypełniła grupa mężczyzn. Wszyscy usiedli koło niego, niemal całkowicie go otaczając. Mężczyzna od razu zauważył z kim ma do czynienia. Jednak do stewardessy podszedł dopiero kiedy usłyszał ich rozmowę. Co sprawiło, że mężczyzna zareagował?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rozmowa, którą usłyszał mężczyzna wymagała odpowiedniej reakcji

Osoby, które usiadły obok bohatera tej historii, niezwykle łatwo było zidentyfikować. Wszystko za sprawą ich charakterystycznych strojów. Mężczyzna wiedział, że otoczyli go żołnierze. Zapowiadało się, że czeka ich długa wspólna podróż. W związku z tym mężczyzna postanowił zagaić rozmowę. Spytał żołnierzy dokąd się wybierają. Okazało się, że ich celem podróży jest Petawawa w Kanadzie, z której po szkoleniu wyruszą do Afganistanu. Kiedy przyszła pora lunchu mężczyzna usłyszał ich rozmowę.

W ofercie do wyboru były kanapki. Jednak żołnierze stwierdzili, że z pewnością nie są one warte swojej ceny. Postanowili wstrzymać się z jedzeniem do czasu dotarcia do bazy. Kiedy mężczyzna to usłyszał postanowił zareagować. Podszedł do stewardessy, wręczył jej pieniądze i poprosił o posiłek dla żołnierzy. Kobieta nie kryła wzruszenia. Powiedziała, że jej syn stacjonował w Iraku. Wróciła z kanapkami dla żołnierzy i mężczyzny, który wykazał się szlachetnym gestem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zawieszą 13. emerytury i ograniczą 500+? Specjalny raport nie pozostawia złudzeń, wielu Polaków będzie wściekłych

2. Nie żyje dwóch nastolatków. Byli zarażeni koronawirusem, 13-latek i 19-latek

Samolot w dalszym ciągu kontynuował swój lot. Kiedy mężczyzna poszedł do toalety, zaczepił go jeden z pasażerów i dziękując za wzorcową postawę wręczył mu pieniądze. Następnie podszedł do niego pilot samolotu. On również był pewien podziwu dla jego postawy. Wszyscy zaczęli bić mu brawo. Kilka osób wręczyło mu również pieniądze. On z kolei po zakończonej podróży przekazał je żołnierzom. Cała historia została przez niego opisana na Facebooku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek pokonany przez koronawirusa. Nie cierpiał na inne choroby
  2. Z ostatniej chwili: Jakub Błaszczykowski przejmuje Wisłę Kraków
  3. Cudowny przepis babci na idealne ogórki kiszone. Sekretem jest prosta zasada, od niej wszystko zależy
  4. Od jutra obowiązkowe rękawiczki jednorazowe. Problem w tym, że nigdzie ich nie ma
  5. Ważny komunikat rządu. Od dziś dodatkowy obowiązek dla wielu Polaków
  6. Ktoś zostawił na drzwiach 10 zł i prośbę o kupno mleka. Po chwili stało się niesamowite

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News