Mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg. Zachowanie jego psa każdego doprowadzi do łez

Mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg. Zachowanie jego psa każdego doprowadzi do łez Źródło: Flickr / Hanna Sörensson

Mężczyzna został tragicznie potrącony przez pociąg, kiedy przechodził przez tory w pobliżu swego domu. Po tym dramatycznym zdarzeniu na miejscu szybko pojawiły się służby. Zebrani byli głęboko poruszeni zachowaniem psa, którym przed śmiercią opiekowała się ofiara wypadku.

Mężczyzna, który zginął pod kołami pociągu, nie zawsze był doskonałym opiekunem dla swego czworonoga. Jak twierdzą sąsiedzi, 57-latek zmagał się z chorobą alkoholową i miał poważny problem ze znalezieniem stałej pracy. Z tego powodu zarówno on sam, jak i jego pies często nie mieli, co jeść. Byli jednak niezwykle zżyci, co udowodniła poruszająca scena, uwieczniona przez nielicznych świadków.

Mężczyzna zginął w tragicznych okolicznościach

Właściciel psa został potrącony przez pociąg, kiedy pod wpływem alkoholu próbował przejść przez tory. Gdy na miejsce dotarły służby, zauważyły, że przy jego ciele czuwał jego czworonóg. Co więcej, nie chciał dopuścić nikogo do zwłok opiekuna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gdy do niego podeszliśmy, zaczął na nas warczeć. Nie mogliśmy odciągnąć go od ciała, próbował nas ugryźć. W końcu nie było wyboru i musieliśmy odciągnąć go siłą - powiedział jeden z ratowników.

- Po prostu leżał obok ciała i tulił się do niego. Ten obraz sprawia, że serce łamie się na tysiące kawałków - dodawali świadkowie zdarzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Stan kryzysowy w dwóch krajach. Poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa żywnościowego
2. Tragiczne informacje, 4 dzieci nie żyje. Byli bez żadnych szans, najstarsze miało 13 lat

Komentujący są głęboko wzruszeni

Nagranie, na którym możemy zobaczyć psa leżącego przy ciele opiekuna, trafiło już do sieci. Internauci są nim niezwykle poruszeni i nie ukrywają, że scena poważnie nimi wstrząsnęła. Jak twierdzą, historia okazuje się doskonałym dowodem na wierność oraz bezgraniczną miłość, jakimi czworonogi darzą swoich właścicieli.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Posmarowała twarz rzeczą, którą każdy ma w domu. Efekt wbił ją w podłogę, niesamowite
  4. Krzysztof Jackowski bezlitośnie wbił szpilę Rydzykowi. Miał wizję, ojciec dyrektor mu nie podaruje
  5. Jedna z kobiet na zdjęciu jest matką. Wybierz która i poznaj niesamowitą prawdę o sobie

Źródło: Kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News