Po ślubie spał z 2 tysiącami kobiet. Bardziej zaskakuje reakcja żony

Po ślubie spał z 2 tysiącami kobiet. Bardziej zaskakuje reakcja żony Źródło: youtube.com/TVNSeries

Mężczyzna przespał się po ślubie z 2 tysiącami kobiet. Hulaszczy tryb życia męża nie przeszkadza jednak jego żonie, która na wszystko reaguje w zaskakujący sposób. Nie każda kobieta byłaby na to gotowa.

67-letni mężczyzna bez pruderii mówi o tym, że po ślubie przespał się z 2 tysiącami kobiet. Jego żona, zamiast urządzać sceny zazdrości akceptuje ten stan rzeczy. Jej reakcja może zaskakiwać wszystkich oprócz męża - wszystko przez specyficzny układ, jaki od 37 lat funkcjonuje w tym małżeństwie.

Mężczyzna uwielbia seks. Był z 2 tysiącami kobiet

67-letni Anglik Barry Clavert miał bardzo ciekawe życie seksualne. Kiedy 37 lat temu przyłapał swoją żonę na zdradzie poczuł wielkie podniecenie seksualne, które stało się początkiem przygody pary ze swingerstwem, czyli uprawianiem seksu z innymi parami.

- Gdybym miał wymienić jeden moment, który zmienił moje życie, byłby to wieczór, w którym nakryłem moją żonę podczas seksu z innym mężczyzną. Miałem 30 lat. Marie i ja byliśmy małżeństwem od 9 lat. Wspomniana wyżej chwila była najbardziej podniecająca w moim życiu. [...] Pewnego dnia zabrałem z pracy do domu magazyn z ogłoszeniami o treści seksualnej. Miał to być tylko żart. Nie miałem pojęcia, że Marie zaproponuje, żebyśmy odpowiedzieli na jedno z nich - opowiada Barry.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Swingerstwo nie odbiera im romantyczności

Chociaż Clavertowie od tylu lat uprawiają seks z innymi ludźmi, twierdzą, że są w swoim związku bardzo szczęśliwi. Mimo tak takiej liczby partnerów seksualnych w ich życiu nie brakuje romantyczności i wzajemnej troski. Żona uważa nawet, że sypianie z innymi cementuje ich związek. Mężczyzna z kolei utrzymuje, że darzy partnerkę wielkim uczuciem, a seks z innymi nie ma na to żadnego wpływu.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

- Moja relacja z Marie nie ucierpiała na tym ani trochę. Ona jest miłością mojego życia. Za parę lat będziemy świętować 50. rocznicę ślubu, mamy 4 wnuków. Seks jest dla nas sposobem na urozmaicenie życia i naszej miłości. Wyznajemy zasadę, że jeżeli coś nas uszczęśliwia, nie powinniśmy z tego rezygnować - opowiada mąż.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

źródło: Popularne

Następny artykuł