Chciał zrobić teściowi urodzinową niespodziankę. Popełnił śmiertelny błąd

Chciał zrobić teściowi urodzinową niespodziankę. Popełnił śmiertelny błąd Źródło: Facebook

Mężczyzna postanowił zaskoczyć swojego 61-letniego teścia w urodziny. Chciał sprawić mu niespodziankę, jakiej tamten jeszcze nie widział. Nie mógł przewidzieć, że skończy się to tak wielką tragedią.

Mężczyzna chciał zrobić swojemu teściowi niespodziankę, ale nie mógł się spodziewać, że projekt, w który włożył dużo wysiłku i zastanowienia, skończy się dla niego tragicznie. Do dramatu doszło we wtorek, w dniu 61. urodzin mieszkańca Florydy. Jego zięć postanowił złożyć mu osobistą wizytę, więc wsiadł do samolotu z Norwegii i gdy wylądował ruszył prosto do jego drzwi. Nie wiedział, co czeka go na miejscu.

Mężczyzna został zabity przez teścia

37-letni Christopher Bergan przyleciał w odwiedziny do Richarda Dennisa w jego 61. urodziny aż z Norwegii. Trasa na Florydę z północnego krańca Europy nie jest najkrótszą ani najłatwiejszą, ale mężczyzna chciał sprawić starszemu człowiekowi miłą niespodziankę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna postanowił, że poza odwiedzinami zaskoczy teścia jeszcze bardziej. Na pół godziny przed północą stanął pod jego domem, zapukał do drzwi i ukrył się w krzakach. Gdy teść otworzył, ten z uśmiechem wyskoczył z zarośli. Nie miał pojęcia, że ledwie chwilę wcześniej Dennis pokłócił się ze swoim krewnym, który dobijał się do jego drzwi frontowych.

Ponieważ nieporozumienie z krewnym zdawało mu się groźne, teść otworzył tylne drzwi uzbrojony w broń palną. Norweg mógł zapomnieć o tym, że w Stanach Zjednoczonych bardzo wielu ludzi trzyma ją w domu. Gdy zięć wyskoczył z krzaków, Richard Dennis zareagował automatycznie i chcąc obronić się przed potencjalnym atakiem, wystrzelił. Niestety, w tym przypadku celność strzału mężczyzny okazała się zgubna. Teść trafił Norwega prosto w serce. Mężczyźnie nie można było już pomóc. 

Kara dla mężczyzny

Policja donosi, że jest świadoma, że śmierć Norwega była smutnym zbiegiem okoliczności i że Richard Dennis nie poniesienie konsekwencji swojego czynu - wyrzuty sumienia będą dla niego wystarczającą karą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sześcioletnia uczestniczka konkursów piękności została zamordowana. Jej ciało znaleziono w piwnicy. Sprawa mrozi krew w żyłach

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

- Nie zamierzam dręczyć pana Dennisa za to, co zrobił. Miał poważną konfrontację przed swoim domem. Kilka godzin później ktoś wali w tylne drzwi ogrodzonego płotem domu, a potem wyskakuje z krzaków. Trudno się dziwić, że tak zareagował - powiedział szeryf hrabstwa Santa Rosa Bob Johnson.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  2. Matka czuła dziwny zapach w pokoju dziecka. Gdy sprawdziła nagranie z kamer, natychmiast zwolniła nianię
  3. Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty
  4. Mama i jej partner skatowali 2-letnie dziecko, umierało dwa dni. Najgorszy jest powód ich zwierzęcej agresji
  5. Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki

źródło: onet

Następny artykuł