Ogromna metamorfoza Joanny Kluzik-Rostkowskiej! Już tak nie wygląda

Ogromna metamorfoza Joanny Kluzik-Rostkowskiej! Już tak nie wygląda

Wszystkie kobiety lubią się zmieniać. Są takie metamorfozy, których nie sposób zapomnieć. Tak jest i w tym przypadku. Joanna Kluzik-Rostkowska już tak nie wygląda.

Wiele kobiet zmienia na wiosnę swój wygląd zewnętrzny po to, żeby odświeżyć swój wizerunek. Ta metamorfoza zadziwiła wszystkich polityków. Chociaż już kiedyś szlaki kobiecej metamorfozy w Polskiej polityce przetarła Anna Kalata to teraz pora na Joannę Kluzik-Rostkowską. Poseł poczuła powiew wiosny i zdecydowała się na zmianę wyglądu.

Joanna Kluzik-Rostkowska wygląda zupełnie inaczej

Do tej pory poseł można było zobaczyć w klasycznej, krótkiej, ciemnej fryzurze i zachowawczych strojach. Teraz wprowadziła do swojego wyglądu odrobinę więcej szaleństwa. Kluzik-Rostkowska zamieniła bowiem swoje ciemne włosy na… platynowy blond. Powszechnie wiadomo, że jasne włosy odejmują kobiecie lat, więc poseł odmłodziła się o dobrą dekadę! – Wydaje mi się, że niewiele posłanek w naszym rządzie w ogóle ma swój styl. Nie wiem czy wynika to z zachowawczości czy po prostu niewiedzy. Często kobiety zajmujące stanowiska - zarówno urzędnicze, biurowe, jak i biznesowe mają problem z odpowiednim ubieraniem, z dress codem obowiązującym w danej branży. Nie wiedzą jak dopasować strój do swojej sylwetki, żeby zachować lub wyrównać proporcje albo dobrać odpowiednie kolory dla swojego typu urody - to najważniejsze. Przemycanie aktualnych trendów w modzie możemy zostawić dla bardziej zaawansowanych. Samo słowo "przemycanie" też jest tutaj nieprzypadkowe - chodzi o subtelne wplatanie trendów do stylizacji, a nie o wielkie modowe szaleństwa, które mogłyby przyćmić to, co robią i jak pracują kobiety na pewnych stanowiskach – mówi dla portalu naTemat Agnieszka Dubas, stylistka. Sądzicie, że Joannie Kluzik-Rostkowskiej pasuje ta zmiana? Czy może woleliście ją w poprzedniej odsłonie? Kluzik-Rostkowska w nowym wydaniu, fot. screenshot TVN24Najlepsze newsy dnia:

  1. DNO! Zamachowska ŻERUJE na śmierci dziecka męża
  2. Ksiądz oszalał! Powiesił na krzyżu wieszaki i… NIE UWIERZYSZ
  3. TYLKO U NAS: Marta Linkiewicz ujawnia całą prawdę o Gloriance
Źródło: natemat.pl Następny artykuł