Niewiarygodne, co ten mężczyzna zrobił ze swoim ciałem. Usunął przyrodzenie i pokrył całą skórę tatuażami, bo nie chce należeć do żadnej płci

Niewiarygodne, co ten mężczyzna zrobił ze swoim ciałem. Usunął przyrodzenie i pokrył całą skórę tatuażami, bo nie chce należeć do żadnej płci Źródło: instagram.com/gabriel_black_official/

Metamorfoza tego mężczyzny budzi w niektórych przerażenie, w innych obrzydzenie, a kolejne osoby nie mogą oderwać oczu od jego ciała. To szokujące, co fan tatuaży pochodzący z Polski postanowił zrobić z genitaliami i resztą narządów. Jak twierdzi, ma ważny powód, by tak zmieniać swoje ciało.

Metamorfoza, jaką przeszedł ten mężczyzna, przyprawia o ból głowy. Większość osób uważa, że zniszczył sobie życie tą decyzją, a inni wręcz przeciwnie - powinien czuć się dobrze sam ze sobą. Powodem takiego zachowania był brak chęci przynależenia do żadnej płci. Adam nie czuł się ani mężczyzną, ani kobietą. Chciał stać się nullo.

Metamorfoza szła tak jak powinna. Do czasu

Adam Curlykale, 33-latek pochodzący z Poznania, od pewnego czasu przygotowywał się do pokrycia całego swojego ciała tatuażami. Chciał w ten sposób pokazać, że nie wstydzi się siebie, a komfort i samopoczucie jest dla niego najważniejsze. Innym powodem było ukrycie chorób skóry po raku jelita grubego. Stopniowo zapełniał skórę czarnym tuszem - białe pozostały tylko wnętrza dłoni i stóp.

Adam od dziecka nie chciał utożsamiać się z żadną płcią, czyli stał się tak zwaną osobą nullo. W związku z tym usunął sobie sutki i pępek, ponieważ nullo nie posiadają żadnych elementów, które mogłyby definiować płeć czy rasę. W lipcu zeszłego roku Adam postanowił pójść o krok dalej: zdecydował o nullfikacji, czyli usunięciu za jednym razem penisa, moszny i układu moczowego. Takie operacje są zabronione w UE i wielu innych krajach, zatem musiał udać się do meksykańskiej Guadalajary.

Adam boleśnie odczuł powikłania, ale dopiął swego

- Bardzo długa podróż powrotna oraz ogólne osłabienie i zmęczenie po zabiegu spowodowały poważne komplikacje zdrowotne: nadmierne krwawienie, zapalenie żołądka i jelit z powodu silnych leków, wymioty żółcią, hemoroidy, brak możliwości oddania moczu bez cewnika (po 7 dniach brak możliwości ponownego założenia cewnika). Ponowne płukanie cewnika spowodowało dalsze nadmierne krwawienie utrzymujące się do dzisiaj. Po serii wizyt u prywatnego lekarza poinformowano mnie, że w moim organizmie występuje poważna infekcja dróg moczowych i prostaty - po powrocie z Meksyku tak napisał na swoim Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na dzień dzisiejszy mężczyzna czuje się bardzo dobrze. Po wizytach u lekarzy udało mu się doprowadzić swój stan zdrowia do porządku. Adam w zeszłym roku zapowiedział także, że to nie koniec jego planów odnośnie metamorfozy. Ma w swoich planach usunięcie żeber i wykonanie liposukcji. Efekty na pewno pokaże na swoim Instagramie.

 Fot. instagram.com/gabriel_black_official/

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Gwiazdor ''M jak miłość'' wziął ślub w tajemnicy! Nie uwierzycie, KTO i z kim!
  2. Kobieta urodziła dziecko WŁASNEMU bratu. Powód rozwścieczy tysiące Polaków
  3. Brawo! Julia Wieniawa krótko o bydlakach z Białegostoku: "Wieśniactwo"
  4. Wszystko widać po twarzy. Jeśli palisz papierosy, łatwo cię rozpoznać
  5. Meghan i Harry chcą, żeby Archie został weganinem. Tak wściekłej królowej Elżbiety podobno dawno już nie widziano
  6. Już dziś dowiemy się wszystkiego ws. Dawidka. Oto co może się okazać podczas sekcji

Źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu