Asia z "Chłopaków do wzięcia" przeszła ogromną metamorfozę. "Jesteś kopią żywego Kena"

Asia z "Chłopaków do wzięcia" przeszła ogromną metamorfozę. "Jesteś kopią żywego Kena" Źródło: screen shot z IPLA.TV / "Chłopaki do wzięcia"

Metamorfoza gwiazdy znanego show "Chłopaki do wzięcia" zadziwiła wszystkich. Internauci nie mogą uwierzyć, że to naprawdę popularna Asia. Twierdzą, że musiało to kosztować celebrytkę fortunę i sugerują, że przypomina żywą lalkę Ken.

Metamorfoza gwiazdy "Chłopaki do wzięcia" obiegła Internet. Nic dziwnego, bo Asia jest zupełnie nie do poznania. To teraz piękna kobieta, która zupełnie odcina się od swojej poprzedniej, o wiele gorszej wersji. Usunęła stare zdjęcia z Instagrama, bowiem nie utożsamia się już z dawnym "ja". Internauci uważają, że choć idzie w dobrą stronę, to jednak ostatnio zdecydowanie przesadziła - na ostatnich zdjęciach wygląda ich zdaniem jak... żywa kopia Kena.

Metamorfoza gwiazdy jest niespotykana. Wygląda jak popularna lalka

Asia z programu "Chłopaki do wzięcia" nie przypomina dawnej siebie. Jak twierdzą internauci, niegdyś była zwyczajną kobietą, która nie czuła się wartościowa, a w dodatku nie prezentowała się zbyt dobrze, dzisiaj jednak jest o wiele lepiej. Asia nie boi się korzystać z zabiegów medycyny estetycznej, a także z drogich kosmetyków i wizyt u profesjonalnych makijażystek oraz fryzjerek.

Ostatnio Asia jednak wyraźnie przesadziła. Według internautów poszła o jeden krok za daleko. Tak bardzo spodobały jej się możliwości, jakie serwują salony kosmetyczne, że zaczęła korzystać z nich regularnie. Rozpoczęła od zwyczajnych maseczek, a skończyła na powiększeniu ust, a także na tzw. "permanentnych brwiach", które zdaniem użytkowników sieci upodobniły ją do Kena - popularnej lalki.

Fani nie pozostawili na niej suchej nitki. Szybko dali jej do zrozumienia, że idzie w złą stronę.

 - Wyglądasz jak kopia żywego Kena - stwierdza internauta.

 - Im więcej zabiegów tym bliżej Ci do transa... i to nie złośliwość. Było ok, ale bez tego wszystkiego. Przesadzasz - czytamy.

 - Wyglądasz teraz jak typowe dziewczyny, które se powstrzykiwały wszędzie wypełniacze! Nawet jesteś podobna do tego polskiego Kena - gorzko o wyglądzie Asi wypowiada się jej była fanka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zabiegi kosztowały ją fortunę

Za tego typu transformację trzeba naprawdę słono zapłacić (oczywiście w zależności od miasta, w jakim jest wykonywany). Niewielu stać na tego typu kosztowne zabiegi. Jak można oszacować, gwiazda programu wydała na zmianę swojego wizerunku naprawdę poważne pieniądze: 

  • makijaż permanentny, kosztuje od 800-1500 zł.
  • profesjonalny makijaż to koszt około 100-300 zł.
  • powiększenie ust - 500-1000 zł.
  • profesjonalna usługa fryzjerska - 150-500 zł.

Czy metamorfoza Asi była tego warta? Internauci, jak widać, są w tej kwestii wyraźnie podzieleni.

Fot. Instagram / Joanna Wielocha

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Rozenek z hukiem przewróciła się do basenu, a jej wielki, ledwo zakryty biust, rozbryzgał wodę na boki
  4. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  5. Lekarze otworzyli jej czaszkę, by wyciąć nowotwór. Kiedy zobaczyli, co naprawdę było w środku, pobledli
  6. Najnowsza prognoza pogody przeraża. Wiadomo już dokładnie, kiedy do Polski wrócą jeszcze bardziej piekielne upały

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News