Rozwódka postanowiła przejść radykalną metamorfozę, teraz wygląda jak prawdziwa petarda. Będziecie zbierać szczęki z podłogi

Rozwódka postanowiła przejść radykalną metamorfozę, teraz wygląda jak prawdziwa petarda. Będziecie zbierać szczęki z podłogi Źródło: screen/Youtube.com/MAKEOVERGUY

Metamorfoza kobiety zaskoczyła internautów. Rozwódka poddała się jej, ponieważ chciała po raz pierwszy od dawna poczuć się piękna i zadbana. W tym celu udała się do specjalisty, który w kilka godzin z niezbyt seksownej kobiety w średnim wieku zrobił prawdziwą piękność. Efekt jest zachwycający.

Metamorfoza starszej kobiety zadziwiła miliony internautów. Starsza kobieta pierwszy raz od dawna pokazała się w pełnym makijażu, a także zadbała o swoją fryzurę. Rozwódka nie ma się dzisiaj czego wstydzić. Jest piękna, o czym utwierdzają ją w przekonaniu komentarze pod publikacją na platformie YouTube.

Metamorfoza starszej kobiety oczarowała internautów

Vicki to Amerykanka, która od 44 lat była w związku małżeńskim. Pewnego dnia mąż podczas kłótni wyznał, że nie chce mieć z nią już nic wspólnego. Ich uczucie wypaliło się, a tego, co ich łączyło, nie da się już odbudować - powiedział. Następnego dnia zobaczyła na swoim biurku papiery rozwodowe, które sprawiły, że niemal popadła w depresję.

Vicki długo nie mogła poradzić sobie z rozwodem i towarzyszącymi mu negatywnymi emocjami. W pewnym momencie zdecydowała się jednak, aby odważnie iść dalej. Przestała patrzeć w przeszłość i zaczęła myśleć o tym, co może zrobić, aby być szczęśliwa. Kobieta chciała również znaleźć nową miłość. Aby znaleźć partnera, Vicki postanowiła najpierw zadbać o swój wygląd.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"The Makeover Guy" wykonał doskonałą robotę. Internauci nie mogą się nadziwić jego umiejętnościom

Wybrała się więc do specjalisty od metamorfozy, który w Internecie znany jest pod nickiem "The Makeover Guy". Mężczyzna zaopiekował się transformacją Vicky. Postanowił pomóc odmienić jej wygląd. Kobieta, choć wiedziała, że ma do czynienia z niezwykle utalentowanym człowiekiem, nie wierzyła jednak, że uda mu się zrobić z jej wizerunkiem coś tak wspaniałego.

Zdaniem internautów Vicki wygląda teraz jak prawdziwa petarda i bez problemu zwróci na siebie uwagę niejednego mężczyzny. 

Oto efekt metamorfozy:

Youtube/MAKEOVERGUY

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany aktor. Zmagał się z PRZERAŻAJĄCĄ chorobą. Opłakują go miliony
  2. Gwiazdor "Na Wspólnej" zmarł w samotności i zapomnieniu. Okoliczności jego śmierci do dziś są zagadką
  3. 79-letni Jerzy chciał iść kupić viagrę. Riposta jego żony rozkłada na łopatki, popłaczecie się ze śmiechu
  4. Nastolatka nagle umarła. Kiedy po śmierci lekarz wyjął ohydztwo z jej żołądka, ścięło go z nóg
  5. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  6. Dziś z samego rana Polsat przekazał smutną informację. Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony
     

Źródło: Popularne.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News