Mężczyzna ważył ponad 200 kg. Zrzucił 90 kg i wygląda spektakularnie

Mężczyzna ważył ponad 200 kg. Zrzucił 90 kg i wygląda spektakularnie Źródło: YouTube / DDP YOGA

Metamorfoza, którą przeszedł ten mężczyzna jest niesamowita. Wcześniej ważył 215 kg. Zawalczył o swoje życie i zrzucił aż 90 kg.

Metamorfoza tego mężczyzny nie mogła zostać niezauważona. Znacząca otyłość stała się zagrożeniem dla jego życia. Postanowił wziąć los w swoje ręce i zmienił się nie do poznania. Swoją ciężką drogę udokumentował nagraniami.

Otyłość w odstawkę

52-letni mężczyzna postanowił zmienić swoje życie. Metamorfoza była koniecznością. Waga 215 kg przeraziła go. Odczuwał też konsekwencje zdrowotne związane z dużą otyłością. Walkę o nowe, lepsze życie rozpoczął w listopadzie 2017 roku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Początkowo zaczął od spacerów. Jednak kilkutygodniowe przechadzki były niewystarczające. Waga nie kłamała. Nie pierwszy raz zetknął się z porażką przy odchudzaniu. Mężczyzna kontynuował spacery i przyłączyło się do niego 12 osób. Dzięki czemu grupa ludzi zapewniała sobie wzajemne wsparcie. 52-latek postanowił działać jeszcze bardziej intensywnie. Ciężka praca była nieunikniona. 

Metamorfoza dzięki ciężkiej pracy 

Mężczyzna oprócz spacerów zaczął uprawiać jogę i pływać. Swoimi wysiłkami dzielił się ze światem w mediach społecznościowych. Swoją niezwykłą determinacją zainspirował do podobnej aktywności wielu ludzi, którzy dziękowali mu w wysyłanych wiadomościach. Te słowa jeszcze bardziej motywowały go do działania. Jednak największym wsparciem była dla niego żona i dzieci. Dzięki temu mężczyzna postanowił włożyć w to jeszcze więcej wysiłku.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
2. Wszyscy mieli nadzieję, że jeszcze nie teraz. Niestety, nie żyje najwybitniejszy polski muzyk, autor największych przebojów

Oprócz wcześniejszych aktywności dodany został aerobik oraz ćwiczenia mające na celu ukształtowanie jego ciała. Po roku 52-latek schudł 90 kg. Ta niesamowita metamorfoza pokazuje, że przy odpowiednim zapale nie ma rzeczy niemożliwych. Chcieć znaczy móc. Najważniejsze to zacząć działać i się nie zniechęcać na samym starcie.

uploaded

uploaded

uploaded

(YouTube / DDP YOGA)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go nie polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. 25-latka urodziła dziecko i utopiła je w toalecie. Jej wytłumaczenie nie mieści się w głowie
  4. Uczestnik odpadł przy pierwszym pytaniu z Milionerów. Tylko pozornie jest proste, nawet my mieliśmy problem
  5. 5-latka umierała w męczarniach na oczach rodziców. Nie wezwali lekarza, chcieli jej pomóc w kuriozalny sposób

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News