Legendarni artyści na Męskim Graniu 2019. Trasa znów budzi emocje

Legendarni artyści na Męskim Graniu 2019. Trasa znów budzi emocje Źródło: youtube.com/MeskieGranie

Męskie Granie - line-up tego wydarzenie elektryzuje fanów muzyki rockowej w całej Polsce. W tym roku wypada okrągła, dziesiąta edycja tego wydarzenia. Czy z tej okazji organizatorzy zaserwują nam jakichś niezwykłych gości? Na pewno będzie gorąco - i ostro!

Męskie Granie - line-up kolejnej edycji wydarzenia wzbudza wiele emocji! Na szczęście powoli wychodzi on na jaw i znamy już niektóre zespoły, które wezmą udział w ogólnopolskiej trasie koncertowej. Czego jeszcze możemy się spodziewać w ramach wielkiego święta polskiej muzyki rockowej?

Męskie Granie - kiedy?

Trasa koncertowa Męskie Granie jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w roku dla fanów polskiej muzyki. W jednym miejscu zbierają się wtedy największe nazwiska polskiej sceny muzycznej. Wszystko rozpoczyna się od singla promującego trasę. Jest on tworzony przez Orkiestrę Męskiego Grania, czyli muzyków headlinujących danej edycji wydarzenia. Następnie, przez całe wakacje muzycy dają koncerty w całej Polsce, aby zakończyć całą trasę największym koncertem, który odbywa się pod koniec sierpnia w Żywcu. W tym roku wiemy już kiedy i gdzie odbędą się koncerty. Oto daty:

 • 13 lipca – Poznań, Cytadela
 • 20 lipca – Kraków, Muzeum Lotnictwa
 • 27 lipca – Gdynia, Park Kolibki
 • 3 sierpnia – Wrocław, Partynice
 • 10 sierpnia – Katowice, Strefa Kultury
 • 17 sierpnia – Warszawa, Służewiec
 • 24 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem

Męskie Granie - bilety

Od kilku lat Męskie Granie cieszy się niesłabnącą popularnością. Dowodem na to może być fakt że rok temu, w dzień rozpoczęcia sprzedaży biletów na koncerty w ramach tej trasy, serwery internetowa padły i przez jakiś czas nikt nie mógł nabyć upragnionych wejściówek. W tym roku organizatorzy zapewniają, że podobne problemy nie powinny się powtórzyć. Warto w takim razie zapisać sobie termin - sprzedaż biletów rusza już 7 maja o godzinie 12. Za wejście na koncert zapłacimy 149 zł.

Męskie Granie Orkiestra line-up - kiedy poznamy? Męskie Granie - Kortez, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Organek i Brodka już byli

W 2019 przypada już 10 edycja Męskiego Grania. Przez lata na scenach tego wydarzenia występowali najlepsi artyści polskiego rocka. W tym roku fani są przekonani, że nie tylko oficjalny hymn trasy, który będzie inaugurował tegoroczną serię koncertów, ale też skład Orkiestry, będzie wyjątkowy. Ma to być nie tylko uczczenie pierwszego dziesięciolecia przedsięwzięcia, ale też swoiste podsumowanie historii polskiego rocka. 

Na szczęście powoli pojawiają się informacje dotyczące składu koncertowego i wykonawców, którzy będą w Męskim Graniu uczestniczyć. Pierwszym ogłoszeniem byli zwycięzcy Męskie Granie young, czyli konkursu debiutantów, którzy wystąpią na bocznej scenie trasy koncertowej. Wiemy już, że głównym wykonawcom na scenie Ż będą towarzyszyć: Żurkowski, Robert Cichy, Bibobit, Nietrzask, Marta Zalewska, Runforrest i Diuna.

Niestety nadal nie ma informacji dotyczących głównego składu orkiestry. Powinno się to niedługo zmienić - początek sprzedaży biletów już 7 maja!

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

 1. Ile kosztują bilety na Męskie Granie 2019? Koncerty odbywają się w wielu miastach
 2. Gdzie w Warszawie można oglądać filmy w plenerze? Lista zeszłorocznych i tegorocznych miejsc
 3. Kiedy Męskie Granie 2019? Daty koncertów w różnych miastach
 4. Ile kosztują bilety na Open'er Festival? Ceny karnetów i VIP tickets
 5. Ile kosztują bilety na Orange Warsaw Festival 2019? Ceny zwalają z nóg
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News