Coming outy w polskim showbiznesie to wciąż coś rzadkiego. Dlatego też nie ma się czemu dziwić, że jeśli do jakiegoś już dojdzie to informacja rozbiega się po mediach z prędkością błyskawicy. Wiadomość, że ta młodziutka gwiazda TVN ma odmienną orientację, zaskoczyła wszystkich.

Ta wiadomość z pewnością nie ucieszyła męskiej części fanów młodej, bo zaledwie 21-letniej, gwiazdy TVN. Ich zaloty z góry były przegrane na porażkę, bo okazało się, że jest… lesbijką.

ZOBACZ TAKŻE – Szaleństwo w środowisku LGBT! Linda ogłosił, że jest…

Młoda gwiazda TVN jest lesbijką

Do coming outu Kai Kajuth, która była jedną z najbarwniejszych postaci hitowego programu TVN „Projekt Lady”, doszło całkiem nieoczekiwanie i przez przypadek. Młoda uczestniczka reality show opublikowała swego czasu – całkiem normalny na pierwszy rzut oka – wpis na jednym z portali społecznościowych, w którym uwagę internautów przykuło jedno słowo.

– Przeprowadzka to spory przeskok dla kogoś, kto tak jak ja ceni sobie niezależność oraz życie na własną rękę. Pytacie, jak mi się tu żyje? Nie posiadam jeszcze domu z whirpoolem, auta w leasingu i żony w ciąży, ale jedno jest pewne, lekcję pokory odbyłam tu za wszystkie czasy – napisała młoda Gwiazda.

Chodzi oczywiście o fragment z „żoną w ciąży”. Pod wpisem natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze internautów, którzy z jednej strony gratulowali zdobycia się na odwagę, a z drugiej zaczęli dopytywać czy wspomniane słowa są zamierzonym zabiegiem na podratowanie słabnącej sławy.

ZOBACZ TAKŻE – Kultowy aktor „Czterech pancernych” to… GEJ! Ten coming out zszokował Polskę

Spekulacje od początku

Wokół osoby Kajuth od początku pojawienia się jej w programie TVN, spekulowano o jej orientacji seksualnej. Wszystko przez styl w jaki się ubierała – typowy dla mężczyzn – a potem przez zdjęcia jakie publikowała w sieci tj. w towarzystwie samych kobiet.

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]


Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich

...

Zobacz również