Jedna z najbardziej surowych mentorek w hitowym show TVN „Projekt Lady” zdradziła mroczny sekret ze swojej przeszłości. Jak się okazuje, nie zawsze była „damą” godną naśladowania. Jej młodość kryje prawdziwą traumę, o której gwiazda chciałaby zapomnieć.

Tatiana Mindewicz-Puacz, czyli jedna z mentorek w programie „Projekt Lady”, nie zawsze była taka, jaką ją znamy. Mimo że teraz poucza i inspiruje młode kobiety biorące udział w programie, kiedyś wcale nie była przykładem godnym naśladowania. Jak się okazuje, jej zachowanie było bardzo podobne do tego, które obserwuje u uczestniczek!

– Kiedy dziewczyny stanęły przed lustrem i patrzyły na siebie, ścisnęło mnie w gardle. Jako nastolatka, a nawet młoda kobieta, uważałam się za bardzo nieatrakcyjną. W krzykliwy sposób manifestowałam swoją obecność, bo bez tego czułam, jakby mnie w ogóle nie było. Włosy miałam postawione na cukier lub krem do golenia, a w relacjach z mężczyznami nie radziłam sobie wcale. Paraliżował mnie lęk przed odrzuceniem, więc albo udawałam groźną lub ekscentryczną dziewczynę, albo wyluzowaną kumpelę. Udawałam, bo w rzeczywistości nie wiedziałam, kim jestem – mówi Tatiana Mindewicz-Puacz.

Mentorka z „Projekt Lady” opowiada o prawdziwej traumie: „obrażano mnie, wyśmiewano…”

Tatiana Mindewicz-Puacz przyznaje, że teraz wygląda lepiej niż kiedykolwiek wcześniej w swoim życiu. Bardzo często słyszała negatywne komentarze na swój temat od najbliższych koleżanek. Najczęściej plotkowały one za plecami kobiety o tym, że nosi tanie ubrania, nie potrafi ich dobierać i używa fatalnych perfum.

Droga od zakompleksionej, niepewnej dziewczyny do przebojowej mentorki „Projekt Lady” była trudna, jednak Tatiana wierzy, że każdy mógłby to osiągnąć. Teraz jest pewna swojego wyglądu i ma wrażenie, że w wieku 49 lat wygląda dużo lepiej niż gdy była młodsza.

– Długo dochodziłam do tego, że jedyną osobą, która może mnie uratować, jestem ja sama – podkreśla Mindewicz-Puacz.

Poucza jednak młode dziewczyny, żeby uważały w drodze do sławy. Wiele uczestniczek Projektu Lady przychodzi do programu tylko po to, aby zdobyć rozgłos. Jednak popularność, a co za tym idzie pieniądze, to nie jedyna droga do szczęścia i warto o tym pamiętać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Popek zdruzgotany. Śmierć dogłębnie nim wstrząsnęła
  2. Gwiazda „Top Model” się wygadała! Producenci będą wściekli
  3. Kaczyńska ODLECIAŁA, zaatakowała swoich sojuszników. Co na to prezes?
  4. Pies wybrał sobie bardzo niezwykłego przyjaciela. Zakochasz się
fot. Instagram / Tatiana Mindewicz-Puacz
fot. Instagram / Tatiana Mindewicz-Puacz
fot. Instagram / Tatiana Mindewicz-Puacz

Czy jesteś fanem programu "Projekt Lady"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Ta dziewczynka to dziś wielka polska gwiazda... Która? Nie zgadniesz!


Gwiazdy, które wzięły ślub w 2018 roku [ZDJĘCIA]