50-latka myślała, że przechodzi menopauzę. Diagnoza lekarza odebrała jej mowę

50-latka myślała, że przechodzi menopauzę. Diagnoza lekarza odebrała jej mowę Źródło: facebook.com

Menopauza - na to właśnie miała cierpieć 50-latka. Kobieta była przekonana, że to właśnie przez nią czuje się tak nietypowo. Kobieta racjonalizowała sobie, że to przez nią dzieje się tak wiele niespotykanych dotąd rzeczy z jej ciałem, ale nie bez powodu - przecież to menopauza powinna dosięgnąć ją w tym wieku. No właśnie, że nie do końca.

Menopauza - to miało być odpowiedzią na nietypowe zawirowania zdrowotne 50-letniej Michelle Hall z Florydy. Kobieta była przekonana, że to przez klimakterium z jej ciałem i psychiką dzieje się tak wiele nietypowych rzeczy. Jak się później okazało, była w ogromnym błędzie.

Dopiero wizyta u lekarza ginekologa uświadomiła kobiecie w jak wielkim błędzie ta się znajdowała. Okazało się bowiem, że to nie menopauza odpowiada za jej wahania nastrojów czy brak miesiączki, a coś całkiem innego. Coś, co zdawałoby się kobiecie, jest już niemożliwe w tym wieku.

Menopauza? Diagnoza była zaskakująca

Kiedy Michelle Hall udała się do ginekologa na badanie niemal była bliska spadnięcia z krzesła na wieść o wynikach. Okazało się bowiem, że jej problemem nie jest menopauza, a ciąża. 50-letnia Miechlle była w ciąży i to w 26. jej tygodniu, czyli miała aż 6,5 miesiąca ciąży za sobą.

Co ciekawe, kobieta nie brała tego w ogóle pod uwagę. Dla niej, spełnionej żony, matki, a nawet już babci, nie było do pomyślenia, że mogła zajść w ciążę. Jak się jednak okazało, było to możliwe dla niej nawet w wieku 50 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdrowe dziecko i powrót do macierzyństwa

Ciąża była dla niej szokiem nie tylko ze względu na fakt, że zaszła w nią w tymże wieku. Co więcej, kobieta była już spełnioną babcią i ani myślała, by wracać do macierzyństwa. Musiała jednak przestawić się na ten tryb.

W 35 tygodniu ciąży, 7 stycznia 2019 roku, 50-latka urodziła chłopca. Przez cesarskie cięcie 2,8 kilogramowy maluch wydostał się z ciała Michelle Hall. Malec był zdrowy i bez jakichkolwiek wad. Historia Michelle dowodzi temu, że nawet w tak słusznym wieku spodziewać można się niespodzianek od życia.

  1. Michał Szpak w odważnym, rockowym wydaniu. Pokazał umięśniony tors
  2. Henryka Krzywonos schudła 60 kg! Legenda Solidarności zdecydowała się na radykalny krok
  3. Przerażające znalezisko w Biedronce. Kobieta zamarła, gdy to zobaczyła
  4. 50-latka myślała, że przechodzi menopauzę. Diagnoza lekarza odebrała jej mowę
  5. Skandal podczas ślubu, ksiądz zaniemówił. "Pierd*lę, nie żenię się" usłyszał cały kościół
  6. Gwałcili 6-latkę na imprezach dla swingersów. Wszystkiemu przyglądali się jej rodzice (18+)

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu